Feribot Bileti Arama

Ferries.com.tr web sitesi ile Agios Kirikos limanından İstanköy limanına giden Feribotları bul

Ferries.com.tr web sitesinde Eurotunnel ile Agios Kirikos - İstanköy arası Tren biletleri ayırtabilirsiniz.

Ferries.com.tr web sitesi ile ucuz Agios Kirikos İstanköy Feribotları bileti bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Agios Kirikos limanından İstanköy limanına olan trenlerin, saat tarifeleri, Agios Kirikos - İstanköy limanına ücretleri ve Agios Kirikos - İstanköy limanına olan seferlerin biletlerini nasıl ayırtabileceğiniz dahil tüm bilgileri öğrenmek için lütfen güzergahınızı, (sürücü dahil) yolcu sayısını seçin ve arama butonuna tıklayın.

Eğer farklı bir güzergah tercih ediyorsanız alternatif Agios Kirikos - İstanköy linklerinden birine tıklayın.

Diğer taraftan mı yolculuk yapıyorsunuz? Öyleyse İstanköy limanından Agios Kirikos limanına giden Feribotlar sayfamızı ziyaret edin!

Agios Kirikos İstanköy Feribotları

Agios Kirikos Rehberi

Ikaria adasının başkenti olan Agios Kirikos, güneydoğu kıyısında bulunmaktadır ve 300 yıl once denizciler tarafından kurulmuştur. Çevredeki adalara düzenli feribot hizmeti de dahil olmak üzere bütün kamu hizmetlerine liman içerinden ulaşılabilir.

İstanköy Rehberi

Kos, Dodcanese grubu içinde yer alan bir Yunan adasıdır ve Rodos’tan sonra ada grubunun en büyük ikinci adasıdır. Güzel kenti ve harika plajları ile popüler bir turist mekanı olarak bilinmektedir. Kos feribot limanı Kos kentinde, adanın kuzey doğusunda bulunmaktadır ve hareketli ve kalabalıktır. Limandan ana kara ve diğer Dodcanese adalarına düzenli seferler vardır ve iyi tesisler ve toplu taşıma bağlantıları bulunmaktadır.

Agios Kirikos limanından İstanköy limanına giden Feribotlara Alternatif Bul