Feribot Bileti Arama

Ferries.com.tr web sitesi ile Agios Konstantinos limanından Alonissos limanına giden Feribotları bul

Ferries.com.tr web sitesinde Eurotunnel ile Agios Konstantinos - Alonissos arası Tren biletleri ayırtabilirsiniz.

Ferries.com.tr web sitesi ile ucuz Agios Konstantinos Alonissos Feribotları bileti bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Agios Konstantinos limanından Alonissos limanına olan trenlerin, saat tarifeleri, Agios Konstantinos - Alonissos limanına ücretleri ve Agios Konstantinos - Alonissos limanına olan seferlerin biletlerini nasıl ayırtabileceğiniz dahil tüm bilgileri öğrenmek için lütfen güzergahınızı, (sürücü dahil) yolcu sayısını seçin ve arama butonuna tıklayın.

Eğer farklı bir güzergah tercih ediyorsanız alternatif Agios Konstantinos - Alonissos linklerinden birine tıklayın.

Diğer taraftan mı yolculuk yapıyorsunuz? Öyleyse Alonissos limanından Agios Konstantinos limanına giden Feribotlar sayfamızı ziyaret edin!

Agios Konstantinos Alonissos Feribotları

  • Hellenic Seaways
    Haftada 3 tane Agios Konstantinos - Alonissos arası Feribot (3sa 30dak)

Agios Konstantinos Rehberi

Aigos Konstantinos Yunan Phthiotida bölgesinde bulunan bir şehirdir. Bu harika şehir mükemmel sahillere, billur gibi sulara, güzel manzaralara ve anakaraya ve Sporad adalarına düzenli seferler olan yoğun bir limana sahiptir.

Alonissos Rehberi

Alonissos Ege Denizinde bulunan bir Yunan adasıdır ve Kuzey Kiklad adalarının bir parçasıdır. Ada kendi feribot limanına ve zengin, korunan bir deniz yaşamına sahiptir ki bu da ilk Yunan deniz parkının burada açılmasının nedenidir. Çevredeki adalara düzenli feribot bağlantıları ve ada çevresindeki yelkencilik ve balıkçılık olanaklarına da kolay erişim bulunmaktadır.

Agios Konstantinos limanından Alonissos limanına giden Feribotlara Alternatif Bul