Feribot Bileti Arama

Ferries.com.tr web sitesi ile Agios Konstantinos limanından Skopelos limanına giden Feribotları bul

Ferries.com.tr web sitesinde Eurotunnel ile Agios Konstantinos - Skopelos arası Tren biletleri ayırtabilirsiniz.

Ferries.com.tr web sitesi ile ucuz Agios Konstantinos Skopelos Feribotları bileti bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Agios Konstantinos limanından Skopelos limanına olan trenlerin, saat tarifeleri, Agios Konstantinos - Skopelos limanına ücretleri ve Agios Konstantinos - Skopelos limanına olan seferlerin biletlerini nasıl ayırtabileceğiniz dahil tüm bilgileri öğrenmek için lütfen güzergahınızı, (sürücü dahil) yolcu sayısını seçin ve arama butonuna tıklayın.

Eğer farklı bir güzergah tercih ediyorsanız alternatif Agios Konstantinos - Skopelos linklerinden birine tıklayın.

Diğer taraftan mı yolculuk yapıyorsunuz? Öyleyse Skopelos limanından Agios Konstantinos limanına giden Feribotlar sayfamızı ziyaret edin!

Agios Konstantinos Skopelos Feribotları

  • Hellenic Seaways
    Haftada 3 tane Agios Konstantinos - Skopelos arası Feribot (2sa 55dak)

Agios Konstantinos Rehberi

Aigos Konstantinos Yunan Phthiotida bölgesinde bulunan bir şehirdir. Bu harika şehir mükemmel sahillere, billur gibi sulara, güzel manzaralara ve anakaraya ve Sporad adalarına düzenli seferler olan yoğun bir limana sahiptir.

Skopelos Rehberi

Skolepos Ege Denizi’nin batısında bulunan bir Yunan adasıdır ve Kuzey Sporades Ada grubundaki birkaç adadan biridir. En yeşil Sporades adası olarak bilinen bu ada Mama Mia filminin çekildiği yerdir. Ana liman kentin kalbindedir ve adanın tüm kısımlarına yoldan kolaylıkla varılabilir.

Agios Konstantinos limanından Skopelos limanına giden Feribotlara Alternatif Bul