Feribot Bileti Arama

Ferries.com.tr web sitesi ile Alonissos limanından Agios Konstantinos limanına giden Feribotları bul

Ferries.com.tr web sitesinde Eurotunnel ile Alonissos - Agios Konstantinos arası Tren biletleri ayırtabilirsiniz.

Ferries.com.tr web sitesi ile ucuz Alonissos Agios Konstantinos Feribotları bileti bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Alonissos limanından Agios Konstantinos limanına olan trenlerin, saat tarifeleri, Alonissos - Agios Konstantinos limanına ücretleri ve Alonissos - Agios Konstantinos limanına olan seferlerin biletlerini nasıl ayırtabileceğiniz dahil tüm bilgileri öğrenmek için lütfen güzergahınızı, (sürücü dahil) yolcu sayısını seçin ve arama butonuna tıklayın.

Eğer farklı bir güzergah tercih ediyorsanız alternatif Alonissos - Agios Konstantinos linklerinden birine tıklayın.

Diğer taraftan mı yolculuk yapıyorsunuz? Öyleyse Agios Konstantinos limanından Alonissos limanına giden Feribotlar sayfamızı ziyaret edin!

Alonissos Agios Konstantinos Feribotları

  • Hellenic Seaways
    Haftada 3 tane Alonissos - Agios Konstantinos arası Feribot (3sa 20dak)

Alonissos Rehberi

Alonissos Ege Denizinde bulunan bir Yunan adasıdır ve Kuzey Kiklad adalarının bir parçasıdır. Ada kendi feribot limanına ve zengin, korunan bir deniz yaşamına sahiptir ki bu da ilk Yunan deniz parkının burada açılmasının nedenidir. Çevredeki adalara düzenli feribot bağlantıları ve ada çevresindeki yelkencilik ve balıkçılık olanaklarına da kolay erişim bulunmaktadır.

Agios Konstantinos Rehberi

Aigos Konstantinos Yunan Phthiotida bölgesinde bulunan bir şehirdir. Bu harika şehir mükemmel sahillere, billur gibi sulara, güzel manzaralara ve anakaraya ve Sporad adalarına düzenli seferler olan yoğun bir limana sahiptir.

Alonissos limanından Agios Konstantinos limanına giden Feribotlara Alternatif Bul