Feribot Bileti Arama

Ferries.com.tr web sitesi ile Alonissos limanından Skopelos limanına giden Feribotları bul

Ferries.com.tr web sitesinde Eurotunnel ile Alonissos - Skopelos arası Tren biletleri ayırtabilirsiniz.

Ferries.com.tr web sitesi ile ucuz Alonissos Skopelos Feribotları bileti bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Alonissos limanından Skopelos limanına olan trenlerin, saat tarifeleri, Alonissos - Skopelos limanına ücretleri ve Alonissos - Skopelos limanına olan seferlerin biletlerini nasıl ayırtabileceğiniz dahil tüm bilgileri öğrenmek için lütfen güzergahınızı, (sürücü dahil) yolcu sayısını seçin ve arama butonuna tıklayın.

Eğer farklı bir güzergah tercih ediyorsanız alternatif Alonissos - Skopelos linklerinden birine tıklayın.

Diğer taraftan mı yolculuk yapıyorsunuz? Öyleyse Skopelos limanından Alonissos limanına giden Feribotlar sayfamızı ziyaret edin!

Alonissos Skopelos Feribotları

  • Hellenic Seaways
    Günde 3 tane Alonissos - Skopelos arası Feribot (0sa 20dak)
  • Anes Ferries
    Haftada 10 tane Alonissos - Skopelos arası Feribot (0sa 30dak)

Alonissos Rehberi

Alonissos Ege Denizinde bulunan bir Yunan adasıdır ve Kuzey Kiklad adalarının bir parçasıdır. Ada kendi feribot limanına ve zengin, korunan bir deniz yaşamına sahiptir ki bu da ilk Yunan deniz parkının burada açılmasının nedenidir. Çevredeki adalara düzenli feribot bağlantıları ve ada çevresindeki yelkencilik ve balıkçılık olanaklarına da kolay erişim bulunmaktadır.

Skopelos Rehberi

Skolepos Ege Denizi’nin batısında bulunan bir Yunan adasıdır ve Kuzey Sporades Ada grubundaki birkaç adadan biridir. En yeşil Sporades adası olarak bilinen bu ada Mama Mia filminin çekildiği yerdir. Ana liman kentin kalbindedir ve adanın tüm kısımlarına yoldan kolaylıkla varılabilir.

Alonissos limanından Skopelos limanına giden Feribotlara Alternatif Bul