Feribot Bileti Arama

Ferries.com.tr web sitesi ile Astypalea limanından İstanköy limanına giden Feribotları bul

Ferries.com.tr web sitesinde Eurotunnel ile Astypalea - İstanköy arası Tren biletleri ayırtabilirsiniz.

Ferries.com.tr web sitesi ile ucuz Astypalea İstanköy Feribotları bileti bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Astypalea limanından İstanköy limanına olan trenlerin, saat tarifeleri, Astypalea - İstanköy limanına ücretleri ve Astypalea - İstanköy limanına olan seferlerin biletlerini nasıl ayırtabileceğiniz dahil tüm bilgileri öğrenmek için lütfen güzergahınızı, (sürücü dahil) yolcu sayısını seçin ve arama butonuna tıklayın.

Eğer farklı bir güzergah tercih ediyorsanız alternatif Astypalea - İstanköy linklerinden birine tıklayın.

Diğer taraftan mı yolculuk yapıyorsunuz? Öyleyse İstanköy limanından Astypalea limanına giden Feribotlar sayfamızı ziyaret edin!

Astypalea İstanköy Feribotları

  • Blue Star Ferries
    Haftada 1 1 tane Astypalea - İstanköy arası Feribot (3sa 40dak)

Astypalea Rehberi

Astypalea Ege’nin güneydoğusunda bulunan Oniki Ada’nın bir parçasıdır. Kelebeğe benzeyen şekliyle bu küçük ada “zaman içinde kaybolmuş” olarak tanımlanmaktadır ve yerel insanlar tarafından “Tanrıların kıyısı” olarak bilinmektedir. Atina’dan ve çevredeki adalardan düzenli feribot seferleri bulunmaktadır ve Astypalea’ya geldiğinizde araba ve motosiklet kiralama olanaklarının yanı sıra toplu ulaşıma erişim de kolaydır.

İstanköy Rehberi

Kos, Dodcanese grubu içinde yer alan bir Yunan adasıdır ve Rodos’tan sonra ada grubunun en büyük ikinci adasıdır. Güzel kenti ve harika plajları ile popüler bir turist mekanı olarak bilinmektedir. Kos feribot limanı Kos kentinde, adanın kuzey doğusunda bulunmaktadır ve hareketli ve kalabalıktır. Limandan ana kara ve diğer Dodcanese adalarına düzenli seferler vardır ve iyi tesisler ve toplu taşıma bağlantıları bulunmaktadır.

Astypalea limanından İstanköy limanına giden Feribotlara Alternatif Bul