Feribot Bileti Arama

Ferries.com.tr web sitesi ile Pire limanından Kimolos limanına giden Feribotları bul

Ferries.com.tr web sitesinde Eurotunnel ile Pire - Kimolos arası Tren biletleri ayırtabilirsiniz.

Ferries.com.tr web sitesi ile ucuz Pire Kimolos Feribotları bileti bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Pire limanından Kimolos limanına olan trenlerin, saat tarifeleri, Pire - Kimolos limanına ücretleri ve Pire - Kimolos limanına olan seferlerin biletlerini nasıl ayırtabileceğiniz dahil tüm bilgileri öğrenmek için lütfen güzergahınızı, (sürücü dahil) yolcu sayısını seçin ve arama butonuna tıklayın.

Eğer farklı bir güzergah tercih ediyorsanız alternatif Pire - Kimolos linklerinden birine tıklayın.

Diğer taraftan mı yolculuk yapıyorsunuz? Öyleyse Kimolos limanından Pire limanına giden Feribotlar sayfamızı ziyaret edin!

Pire Kimolos Feribotları

  • Aegean Speed Lines
    Haftada 1 1 tane Pire - Kimolos arası Feribot (3sa 35dak)
  • Zante Ferries
    Haftada 5 tane Pire - Kimolos arası Feribot (5sa 50dak)
  • Sea Jets
    Haftada 4 tane Pire - Kimolos arası Feribot (4sa 10dak)

Pire Rehberi

Pire, Yunanistan'ın Attica bölgesinde yer alan bir liman şehridir. Pire, her yıl milyonlarca yolcuya hizmet veren, Yunanistan'ın en yoğun ve Avrupa'nın en büyük limanıdır. Yolcu limanı çok sayıda ziyaretçiyi ağırlayacak muhteşem tesisleri barındırmaktadır ve terminale çok sık olarak direkt tren ve otobüs seferleri yapılmaktadır.

Kimolos Rehberi

Kimolos Yunanistan’da, Kiklad Ada gruplarının en güney batısında bulunan dağlık bir adadır ve sakin bir tatil yeridir. Kimolos’un limanında yıl boyunca Atina’daki Pireus limanına feribot seferleri vardır. Limanda sınırlı imkanlar vardır fakat otobüs bağlantıları ve taksiler mevcuttur.

Pire limanından Kimolos limanına giden Feribotlara Alternatif Bul