Feribot Bileti Arama

Ferries.com.tr web sitesi ile Pire limanından Sifnos limanına giden Feribotları bul

Ferries.com.tr web sitesinde Eurotunnel ile Pire - Sifnos arası Tren biletleri ayırtabilirsiniz.

Ferries.com.tr web sitesi ile ucuz Pire Sifnos Feribotları bileti bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Pire limanından Sifnos limanına olan trenlerin, saat tarifeleri, Pire - Sifnos limanına ücretleri ve Pire - Sifnos limanına olan seferlerin biletlerini nasıl ayırtabileceğiniz dahil tüm bilgileri öğrenmek için lütfen güzergahınızı, (sürücü dahil) yolcu sayısını seçin ve arama butonuna tıklayın.

Eğer farklı bir güzergah tercih ediyorsanız alternatif Pire - Sifnos linklerinden birine tıklayın.

Diğer taraftan mı yolculuk yapıyorsunuz? Öyleyse Sifnos limanından Pire limanına giden Feribotlar sayfamızı ziyaret edin!

Pire Sifnos Feribotları

 • Aegean Speed Lines
  Haftada 13 tane Pire - Sifnos arası Feribot (2sa 50dak)
 • Zante Ferries
  Haftada 10 tane Pire - Sifnos arası Feribot (4sa 20dak)
 • Sea Jets
  Haftada 14 tane Pire - Sifnos arası Feribot (2sa 9dak)
 • Hellenic Seaways
  Haftada 7 tane Pire - Sifnos arası Feribot (2sa 30dak)

Pire Rehberi

Pire, Yunanistan'ın Attica bölgesinde yer alan bir liman şehridir. Pire, her yıl milyonlarca yolcuya hizmet veren, Yunanistan'ın en yoğun ve Avrupa'nın en büyük limanıdır. Yolcu limanı çok sayıda ziyaretçiyi ağırlayacak muhteşem tesisleri barındırmaktadır ve terminale çok sık olarak direkt tren ve otobüs seferleri yapılmaktadır.

Sifnos Rehberi

Sifnos Yunanistan’daki Kiklad Ada grupları içinde yer alan bir adadır. Çömlek işleri ile ünlü olan ada aynı zamanda adada doğmuş ve tarihi açıdan önem taşıyan ünlü şairlere ev sahipliği yaptığı için ‘Şairler Adası’ olarak da bilinmektedir. Feribot limanı adanın batısındadır.

Pire limanından Sifnos limanına giden Feribotlara Alternatif Bul