Feribot Bileti Arama

Ferries.com.tr web sitesi ile Agaete limanından Santa Cruz de Tenerife limanına giden Feribotları bul

Ferries.com.tr web sitesinde Eurotunnel ile Agaete - Santa Cruz de Tenerife arası Tren biletleri ayırtabilirsiniz.

Ferries.com.tr web sitesi ile ucuz Agaete Santa Cruz de Tenerife Feribotları bileti bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Agaete limanından Santa Cruz de Tenerife limanına olan trenlerin, saat tarifeleri, Agaete - Santa Cruz de Tenerife limanına ücretleri ve Agaete - Santa Cruz de Tenerife limanına olan seferlerin biletlerini nasıl ayırtabileceğiniz dahil tüm bilgileri öğrenmek için lütfen güzergahınızı, (sürücü dahil) yolcu sayısını seçin ve arama butonuna tıklayın.

Eğer farklı bir güzergah tercih ediyorsanız alternatif Agaete - Santa Cruz de Tenerife linklerinden birine tıklayın.

Diğer taraftan mı yolculuk yapıyorsunuz? Öyleyse Santa Cruz de Tenerife limanından Agaete limanına giden Feribotlar sayfamızı ziyaret edin!

Agaete Santa Cruz de Tenerife Feribotları

  • Fred Olsen Express
    Günde 6 tane Agaete - Santa Cruz de Tenerife arası Feribot (1sa 20dak)

Agaete Rehberi

Agaete, Gran Canarias adasının kuzeybatı köşesinde bir vadide bulunmaktadır. Agaete limanı 1 saat uzaklıktaki Tenerife adasına en yakın olan limandır ve düzenli seferler bulunmaktadır. Ana limanda araba kiralama hizmetleri mevcuttur eğer dar dağ yollarını bu şekilde keşfedecek kadar cesursanız.

Santa Cruz de Tenerife Rehberi

Santa Cruz de Tenerife, Kanarya adalarının başkentidir. Müstesna mimarisi ve güzel manzarasıyla hareketli bir liman olan Santa Cruz şehre yakın bir konumda olup, balıkçılık için olduğu kadar yolcu ve ticari feribotlar tarafından da kullanılmaktadır. Büyük çapta yolcu tesislerine sahip olan liman adanın tümüne karayolu ve toplu taşıma ile bağlanmış durumdadır.

Agaete limanından Santa Cruz de Tenerife limanına giden Feribotlara Alternatif Bul