Feribot Bileti Arama

Ferries.com.tr web sitesi ile Agathonisi limanından Leros limanına giden Feribotları bul

Ferries.com.tr web sitesinde Eurotunnel ile Agathonisi - Leros arası Tren biletleri ayırtabilirsiniz.

Ferries.com.tr web sitesi ile ucuz Agathonisi Leros Feribotları bileti bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Agathonisi limanından Leros limanına olan trenlerin, saat tarifeleri, Agathonisi - Leros limanına ücretleri ve Agathonisi - Leros limanına olan seferlerin biletlerini nasıl ayırtabileceğiniz dahil tüm bilgileri öğrenmek için lütfen güzergahınızı, (sürücü dahil) yolcu sayısını seçin ve arama butonuna tıklayın.

Eğer farklı bir güzergah tercih ediyorsanız alternatif Agathonisi - Leros linklerinden birine tıklayın.

Diğer taraftan mı yolculuk yapıyorsunuz? Öyleyse Leros limanından Agathonisi limanına giden Feribotlar sayfamızı ziyaret edin!

Agathonisi Leros Feribotları

Agathonisi Rehberi

Agathonisi, Oniki Adanın en kuzey ucunda bulunan küçük bir Yunan adasıdır ve birçok daha küçük adayla çevrelenmiştir. St George limanı adanın tek limanıdır ve Kos ve çevreleyen adalara düzenli seferler bulunmaktadır.

Leros Rehberi

Leros bir Yunan adasıdır ve Ege Denizi’nin güneyindeki Dodecanese’nin bir ilçesidir. Leros’un ana limanı Lakki kentindedir ve eski bir Alman ve İtalyan deniz üssüdür. Liman günümüzde turistler için bir feribot terminalidir. Liman ve terminalde sınırlı olanaklar vardır fakat toplu taşıma, araç kiralama ve taksi hizmetlerine ulaşım sağlayan şehir merkezine yürüme mesafesindedir.

Agathonisi limanından Leros limanına giden Feribotlara Alternatif Bul