Feribot Bileti Arama

Ferries.com.tr web sitesi ile Agios Kirikos limanından Leros limanına giden Feribotları bul

Ferries.com.tr web sitesinde Eurotunnel ile Agios Kirikos - Leros arası Tren biletleri ayırtabilirsiniz.

Ferries.com.tr web sitesi ile ucuz Agios Kirikos Leros Feribotları bileti bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Agios Kirikos limanından Leros limanına olan trenlerin, saat tarifeleri, Agios Kirikos - Leros limanına ücretleri ve Agios Kirikos - Leros limanına olan seferlerin biletlerini nasıl ayırtabileceğiniz dahil tüm bilgileri öğrenmek için lütfen güzergahınızı, (sürücü dahil) yolcu sayısını seçin ve arama butonuna tıklayın.

Eğer farklı bir güzergah tercih ediyorsanız alternatif Agios Kirikos - Leros linklerinden birine tıklayın.

Diğer taraftan mı yolculuk yapıyorsunuz? Öyleyse Leros limanından Agios Kirikos limanına giden Feribotlar sayfamızı ziyaret edin!

Agios Kirikos Leros Feribotları

Agios Kirikos Rehberi

Ikaria adasının başkenti olan Agios Kirikos, güneydoğu kıyısında bulunmaktadır ve 300 yıl once denizciler tarafından kurulmuştur. Çevredeki adalara düzenli feribot hizmeti de dahil olmak üzere bütün kamu hizmetlerine liman içerinden ulaşılabilir.

Leros Rehberi

Leros bir Yunan adasıdır ve Ege Denizi’nin güneyindeki Dodecanese’nin bir ilçesidir. Leros’un ana limanı Lakki kentindedir ve eski bir Alman ve İtalyan deniz üssüdür. Liman günümüzde turistler için bir feribot terminalidir. Liman ve terminalde sınırlı olanaklar vardır fakat toplu taşıma, araç kiralama ve taksi hizmetlerine ulaşım sağlayan şehir merkezine yürüme mesafesindedir.

Agios Kirikos limanından Leros limanına giden Feribotlara Alternatif Bul