Feribot Bileti Arama

Ferries.com.tr web sitesi ile Agios Kirikos limanından Limnos limanına giden Feribotları bul

Ferries.com.tr web sitesinde Eurotunnel ile Agios Kirikos - Limnos arası Tren biletleri ayırtabilirsiniz.

Ferries.com.tr web sitesi ile ucuz Agios Kirikos Limnos Feribotları bileti bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Agios Kirikos limanından Limnos limanına olan trenlerin, saat tarifeleri, Agios Kirikos - Limnos limanına ücretleri ve Agios Kirikos - Limnos limanına olan seferlerin biletlerini nasıl ayırtabileceğiniz dahil tüm bilgileri öğrenmek için lütfen güzergahınızı, (sürücü dahil) yolcu sayısını seçin ve arama butonuna tıklayın.

Eğer farklı bir güzergah tercih ediyorsanız alternatif Agios Kirikos - Limnos linklerinden birine tıklayın.

Diğer taraftan mı yolculuk yapıyorsunuz? Öyleyse Limnos limanından Agios Kirikos limanına giden Feribotlar sayfamızı ziyaret edin!

Agios Kirikos Limnos Feribotları

  • Hellenic Seaways
    Haftada 1 1 tane Agios Kirikos - Limnos arası Feribot (12sa 25dak)

Agios Kirikos Rehberi

Ikaria adasının başkenti olan Agios Kirikos, güneydoğu kıyısında bulunmaktadır ve 300 yıl once denizciler tarafından kurulmuştur. Çevredeki adalara düzenli feribot hizmeti de dahil olmak üzere bütün kamu hizmetlerine liman içerinden ulaşılabilir.

Limnos Rehberi

Limnos (Limni) Ege Denizi’nin kuzeyinde bir Yunan adasıdır ve Myrina adanın başlıca şehridir. Limandaki tesisler sınırlıdır fakat yakındaki Myrina kentinde ziyaretçiler için birçok imkan bulunmaktadır.

Agios Kirikos limanından Limnos limanına giden Feribotlara Alternatif Bul