Feribot Bileti Arama

Ferries.com.tr web sitesi ile Agios Kirikos limanından Patmos limanına giden Feribotları bul

Ferries.com.tr web sitesinde Eurotunnel ile Agios Kirikos - Patmos arası Tren biletleri ayırtabilirsiniz.

Ferries.com.tr web sitesi ile ucuz Agios Kirikos Patmos Feribotları bileti bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Agios Kirikos limanından Patmos limanına olan trenlerin, saat tarifeleri, Agios Kirikos - Patmos limanına ücretleri ve Agios Kirikos - Patmos limanına olan seferlerin biletlerini nasıl ayırtabileceğiniz dahil tüm bilgileri öğrenmek için lütfen güzergahınızı, (sürücü dahil) yolcu sayısını seçin ve arama butonuna tıklayın.

Eğer farklı bir güzergah tercih ediyorsanız alternatif Agios Kirikos - Patmos linklerinden birine tıklayın.

Diğer taraftan mı yolculuk yapıyorsunuz? Öyleyse Patmos limanından Agios Kirikos limanına giden Feribotlar sayfamızı ziyaret edin!

Agios Kirikos Patmos Feribotları

Agios Kirikos Rehberi

Ikaria adasının başkenti olan Agios Kirikos, güneydoğu kıyısında bulunmaktadır ve 300 yıl once denizciler tarafından kurulmuştur. Çevredeki adalara düzenli feribot hizmeti de dahil olmak üzere bütün kamu hizmetlerine liman içerinden ulaşılabilir.

Patmos Rehberi

Patmos, Ege Denizinde küçük bir Yunan Adasıdır ve On iki adaların en kuzeyindedir. Adaların ana limanı olan Patmos Skala, Skala kasabasında bulunmaktadır ve her ne kadar liman dâhilindeki tesisler oldukça kısıtlı olsa da, Yunanca ve İngilizce trafik levhaları ile otobüs ve karayolu ile kolayca ulaşılabilmektedir.

Agios Kirikos limanından Patmos limanına giden Feribotlara Alternatif Bul