Feribot Bileti Arama

Ferries.com.tr web sitesi ile Agios Kirikos limanından Sakız Adası limanına giden Feribotları bul

Ferries.com.tr web sitesinde Eurotunnel ile Agios Kirikos - Sakız Adası arası Tren biletleri ayırtabilirsiniz.

Ferries.com.tr web sitesi ile ucuz Agios Kirikos Sakız Adası Feribotları bileti bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Agios Kirikos limanından Sakız Adası limanına olan trenlerin, saat tarifeleri, Agios Kirikos - Sakız Adası limanına ücretleri ve Agios Kirikos - Sakız Adası limanına olan seferlerin biletlerini nasıl ayırtabileceğiniz dahil tüm bilgileri öğrenmek için lütfen güzergahınızı, (sürücü dahil) yolcu sayısını seçin ve arama butonuna tıklayın.

Eğer farklı bir güzergah tercih ediyorsanız alternatif Agios Kirikos - Sakız Adası linklerinden birine tıklayın.

Diğer taraftan mı yolculuk yapıyorsunuz? Öyleyse Sakız Adası limanından Agios Kirikos limanına giden Feribotlar sayfamızı ziyaret edin!

Agios Kirikos Sakız Adası Feribotları

  • Hellenic Seaways
    Haftada 1 1 tane Agios Kirikos - Sakız Adası arası Feribot (5sa 25dak)

Agios Kirikos Rehberi

Ikaria adasının başkenti olan Agios Kirikos, güneydoğu kıyısında bulunmaktadır ve 300 yıl once denizciler tarafından kurulmuştur. Çevredeki adalara düzenli feribot hizmeti de dahil olmak üzere bütün kamu hizmetlerine liman içerinden ulaşılabilir.

Sakız Adası Rehberi

Sakız Adası Ege Denizi’ndeki Yunan Adaları’nın en büyük beşinci adasıdır. Adada, yerli üretiminin nakliyesini sağlayan ticari bir yük limanı vardır ve bu liman aynı zamanda toplu taşıma araçlarına yürüme mesafesinde, mağaza, restoran ve kafelerle dolu bir yolcu limanı olarak da işlev görmektedir.

Agios Kirikos limanından Sakız Adası limanına giden Feribotlara Alternatif Bul