Feribot Bileti Arama

Ferries.com.tr web sitesi ile Agistri limanından Pire limanına giden Feribotları bul

Ferries.com.tr web sitesinde Eurotunnel ile Agistri - Pire arası Tren biletleri ayırtabilirsiniz.

Ferries.com.tr web sitesi ile ucuz Agistri Pire Feribotları bileti bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Agistri limanından Pire limanına olan trenlerin, saat tarifeleri, Agistri - Pire limanına ücretleri ve Agistri - Pire limanına olan seferlerin biletlerini nasıl ayırtabileceğiniz dahil tüm bilgileri öğrenmek için lütfen güzergahınızı, (sürücü dahil) yolcu sayısını seçin ve arama butonuna tıklayın.

Eğer farklı bir güzergah tercih ediyorsanız alternatif Agistri - Pire linklerinden birine tıklayın.

Diğer taraftan mı yolculuk yapıyorsunuz? Öyleyse Pire limanından Agistri limanına giden Feribotlar sayfamızı ziyaret edin!

Agistri Pire Feribotları

Agistri Rehberi

Agistri adası Saronic adalarının en güzellerinden biridir ve Atina’dan kısa bir feribot yolculuğu uzaklıktadır. Agistri küçük bir feribot limanına ve taze yerel balık servisi yapan tavernalarla çevrili eski ve hoş bir balıkçı barınağına sahiptir. Ada çevresinde ulaşım taksiyle, otobüsle veya hatta turist treniyle çok kolaydır.

Pire Rehberi

Pire, Yunanistan'ın Attica bölgesinde yer alan bir liman şehridir. Pire, her yıl milyonlarca yolcuya hizmet veren, Yunanistan'ın en yoğun ve Avrupa'nın en büyük limanıdır. Yolcu limanı çok sayıda ziyaretçiyi ağırlayacak muhteşem tesisleri barındırmaktadır ve terminale çok sık olarak direkt tren ve otobüs seferleri yapılmaktadır.

Agistri limanından Pire limanına giden Feribotlara Alternatif Bul