Feribot Bileti Arama

Alderney Feribot Limanları

Click for map

Alderney Feribot Destinasyonları

Ferries.com.tr Web Sitesi ile Alderney Feribotlarını Bul

Ferries.com.tr web sitesi ile Alderney Feribotu içindeki tüm ana feribot limanları ile daha küçük limanlara başlıca Feribot Şirketlerinin seferlerini bulacaksınız!

Ferries.com.tr web sitesi size 1 Feribot Şirketinin Alderney’deki 1 Feribot limanı seçeneğiyle Alderney’ye 1 limanından kalkan--RouteCount--] Feribot seferi sunmaktadır.

Alderney’ye giden Feribotlarla ilgili temel bilgileri edinmek için aşağıdaki bilgilere bakınız veya feribot yolculuğunuz için bir ücret bilgisi almak isterseniz sadece menüden tercih ettiğiniz güzergahı seçiniz!

Diğer taraftan mı yola çıkacaksınız? O halde Alderney’den Feribotlar sayfamızı ziyaret edin!

Alderney Rehberi

Alderney, sadece 3,5 kilometre uzunluğunda olan ve Kanal Adaları'nın bir parçasını oluşturan ve 13 kilometre (8 mil) uzaklıkta Fransa'ya en yakın olan küçük bir adadır. Alderney güzel bir adadır ve çok samimi ve yakın bir halkla dolu keyifli barları vardır. Ağustos ayında, bir karnaval ve çeşitli kutlamaları olan Yıllık 'Alderney Haftası'nı düzenlerler. Adada, Alderney bir zorunlu çalışma kampı olunca 2'nci Dünya Savaşı sırasında burada can veren yüzlerce kişiye adanmış bir savaş anıtı vardır. Ayrıca Fransa işgaline engel olan Napolyon kalelerini de göreceksiniz. Kutup Martısı, adanın Kuzeybatısında yetişen Alderney sakini bir kuştur.

Alderney Feribotlarını Bul