Feribot Bileti Arama

Ferries.com.tr web sitesi ile Almeria limanından Melilla limanına giden Feribotları bul

Ferries.com.tr web sitesinde Eurotunnel ile Almeria - Melilla arası Tren biletleri ayırtabilirsiniz.

Ferries.com.tr web sitesi ile ucuz Almeria Melilla Feribotları bileti bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Almeria limanından Melilla limanına olan trenlerin, saat tarifeleri, Almeria - Melilla limanına ücretleri ve Almeria - Melilla limanına olan seferlerin biletlerini nasıl ayırtabileceğiniz dahil tüm bilgileri öğrenmek için lütfen güzergahınızı, (sürücü dahil) yolcu sayısını seçin ve arama butonuna tıklayın.

Eğer farklı bir güzergah tercih ediyorsanız alternatif Almeria - Melilla linklerinden birine tıklayın.

Diğer taraftan mı yolculuk yapıyorsunuz? Öyleyse Melilla limanından Almeria limanına giden Feribotlar sayfamızı ziyaret edin!

Almeria Melilla Feribotları

  • Balearia
    Haftada 1 1 tane Almeria - Melilla arası Feribot (6sa 1dak)
  • Trasmediterranea
    Haftada 2 tane Almeria - Melilla arası Feribot (8sa 1dak)

Almeria Rehberi

Almeria Endülüs İspanyasında bulunan bir şehirdir. Almeria etkileyici bir Arap kalesinin eteklerinde yoğun bir feribot limanına sahiptir ve burası Fas’tan gelen ziyaretçiler tarafından yoğun kullanılan bir kapıdır. Almeria, etkileyici sahil şeridi ve eldeğmemiş pilajlarıyla güzel ve eldeğmemiş bir şehirdir.

Melilla Rehberi

Melilla, İspanya’ya bağlı bir şehirdir ve Fas’ın kuzey kıyısında, Afrika kıtasındaki iki İspanya topraklarından biridir. Melilla limanı şehrin merkezindedir ve eski şehir merkezine bakmaktadır. Melilla limanında yolcular için birçok tesis vardır ve şehir merkezine kısa bir yürüyüş mesafesindedir.

Almeria limanından Melilla limanına giden Feribotlara Alternatif Bul