Feribot Bileti Arama

Ferries.com.tr web sitesi ile Alonissos limanından Glossa limanına giden Feribotları bul

Ferries.com.tr web sitesinde Eurotunnel ile Alonissos - Glossa arası Tren biletleri ayırtabilirsiniz.

Ferries.com.tr web sitesi ile ucuz Alonissos Glossa Feribotları bileti bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Alonissos limanından Glossa limanına olan trenlerin, saat tarifeleri, Alonissos - Glossa limanına ücretleri ve Alonissos - Glossa limanına olan seferlerin biletlerini nasıl ayırtabileceğiniz dahil tüm bilgileri öğrenmek için lütfen güzergahınızı, (sürücü dahil) yolcu sayısını seçin ve arama butonuna tıklayın.

Eğer farklı bir güzergah tercih ediyorsanız alternatif Alonissos - Glossa linklerinden birine tıklayın.

Diğer taraftan mı yolculuk yapıyorsunuz? Öyleyse Glossa limanından Alonissos limanına giden Feribotlar sayfamızı ziyaret edin!

Alonissos Glossa Feribotları

Alonissos Rehberi

Alonissos Ege Denizinde bulunan bir Yunan adasıdır ve Kuzey Kiklad adalarının bir parçasıdır. Ada kendi feribot limanına ve zengin, korunan bir deniz yaşamına sahiptir ki bu da ilk Yunan deniz parkının burada açılmasının nedenidir. Çevredeki adalara düzenli feribot bağlantıları ve ada çevresindeki yelkencilik ve balıkçılık olanaklarına da kolay erişim bulunmaktadır.

Glossa Rehberi

Glossa Kuzey Ege Adaları’ndan Skopelos Adası’nın kuzey batısında bulunan bir kasabadır. Glossa’nın küçük limanından karaya çıkıldığında sınırlı imkanlar bulunmaktadır fakat küçük kent dokunulmamıştır ve birçok taverna ve güzel evlerle doludur. Kent tepelik olsa da en iyi yürüyerek keşfedilebilir.

Alonissos limanından Glossa limanına giden Feribotlara Alternatif Bul