Feribot Bileti Arama

Ferries.com.tr web sitesi ile Amalfi limanından Salerno limanına giden Feribotları bul

Ferries.com.tr web sitesinde Eurotunnel ile Amalfi - Salerno arası Tren biletleri ayırtabilirsiniz.

Ferries.com.tr web sitesi ile ucuz Amalfi Salerno Feribotları bileti bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Amalfi limanından Salerno limanına olan trenlerin, saat tarifeleri, Amalfi - Salerno limanına ücretleri ve Amalfi - Salerno limanına olan seferlerin biletlerini nasıl ayırtabileceğiniz dahil tüm bilgileri öğrenmek için lütfen güzergahınızı, (sürücü dahil) yolcu sayısını seçin ve arama butonuna tıklayın.

Eğer farklı bir güzergah tercih ediyorsanız alternatif Amalfi - Salerno linklerinden birine tıklayın.

Diğer taraftan mı yolculuk yapıyorsunuz? Öyleyse Salerno limanından Amalfi limanına giden Feribotlar sayfamızı ziyaret edin!

Amalfi Salerno Feribotları

  • NLG
    Haftada 7 tane Amalfi - Salerno arası Feribot (0sa 40dak)
  • Travelmar
    Günde 9 tane Amalfi - Salerno arası Feribot (0sa 35dak)

Salerno Rehberi

Salerno, İtalya'nın güneybatısında, Tyrrhenian Denizinde Salerno Körfezinde yer alan bir şehirdir; Salerno, Amalfi ve Positano şehirlerinin yer aldığı Amalfi sahiline en yakın ana şehirdir. Şehrin uzun bir tarihi vardır ve turistlerin hayran olduğu gezilecek yerler ve mimari yapılarla doludur. Salerno'nun ana limanı şehrin batı kesiminde bulunmaktadır ve karayolu ve toplu taşıma araçları ile kolayca erişilebilmektedir ve yolcular için güzel tesisleri bulunmaktadır.

Amalfi limanından Salerno limanına giden Feribotlara Alternatif Bul