Feribot Bileti Arama

Ferries.com.tr web sitesi ile Anafi limanından Pire limanına giden Feribotları bul

Ferries.com.tr web sitesinde Eurotunnel ile Anafi - Pire arası Tren biletleri ayırtabilirsiniz.

Ferries.com.tr web sitesi ile ucuz Anafi Pire Feribotları bileti bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Anafi limanından Pire limanına olan trenlerin, saat tarifeleri, Anafi - Pire limanına ücretleri ve Anafi - Pire limanına olan seferlerin biletlerini nasıl ayırtabileceğiniz dahil tüm bilgileri öğrenmek için lütfen güzergahınızı, (sürücü dahil) yolcu sayısını seçin ve arama butonuna tıklayın.

Eğer farklı bir güzergah tercih ediyorsanız alternatif Anafi - Pire linklerinden birine tıklayın.

Diğer taraftan mı yolculuk yapıyorsunuz? Öyleyse Pire limanından Anafi limanına giden Feribotlar sayfamızı ziyaret edin!

Anafi Pire Feribotları

  • Blue Star Ferries
    Haftada 2 tane Anafi - Pire arası Feribot (10sa 45dak)
  • Anek Lines
    Haftada 2 tane Anafi - Pire arası Feribot (10sa 45dak)

Anafi Rehberi

Anafi, Kiklad adalarında Santorini’nin hemen doğusunda bulunan bir Yunan adasıdır. Bu güzel adanın nüfusu 300’ün altındadır ve o kadar küçüktür ki bir ucundan diğerine yürüyerek gidebilirsiniz. Anafi’ye sadece anakaradan küçük limana düzenli ve güvenilir feribot ve yat seferleriyle ulaşılabilir; liman, Anafi’yi keşfetmek için otobüs hizmetlerine kolay erişim sağlamaktadır.

Pire Rehberi

Pire, Yunanistan'ın Attica bölgesinde yer alan bir liman şehridir. Pire, her yıl milyonlarca yolcuya hizmet veren, Yunanistan'ın en yoğun ve Avrupa'nın en büyük limanıdır. Yolcu limanı çok sayıda ziyaretçiyi ağırlayacak muhteşem tesisleri barındırmaktadır ve terminale çok sık olarak direkt tren ve otobüs seferleri yapılmaktadır.

Anafi limanından Pire limanına giden Feribotlara Alternatif Bul