Feribot Bileti Arama

Ferries.com.tr web sitesi ile Andros limanından Rafina limanına giden Feribotları bul

Ferries.com.tr web sitesinde Eurotunnel ile Andros - Rafina arası Tren biletleri ayırtabilirsiniz.

Ferries.com.tr web sitesi ile ucuz Andros Rafina Feribotları bileti bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Andros limanından Rafina limanına olan trenlerin, saat tarifeleri, Andros - Rafina limanına ücretleri ve Andros - Rafina limanına olan seferlerin biletlerini nasıl ayırtabileceğiniz dahil tüm bilgileri öğrenmek için lütfen güzergahınızı, (sürücü dahil) yolcu sayısını seçin ve arama butonuna tıklayın.

Eğer farklı bir güzergah tercih ediyorsanız alternatif Andros - Rafina linklerinden birine tıklayın.

Diğer taraftan mı yolculuk yapıyorsunuz? Öyleyse Rafina limanından Andros limanına giden Feribotlar sayfamızı ziyaret edin!

Andros Rafina Feribotları

Andros Rehberi

Andros, Yunan Kiklad adalarının en kuzeyinde bulunan adadır ve hala geleneksel Yunan çekiciliğini korumaktadır. Atina’dan adanın limanı Gavrio’ya bir saatlik feribot yolculuğu uzaklığında olan ada anakaradakiler için hafta sonlarında popular bir kaçış noktası haline gelmiştir.

Rafina Rehberi

Rafina, Güney Yunan anakarasının doğusunda yer alan geleneksel bir kasabadır. Bu küçük geleneksel Yunan kasabasında birçok deniz ürünleri restoranları ve kafeler bulunmaktadır ve Atina'ya olan yakınlığı nedeniyle turistler için popüler bir mekandır. Bu işlek feribot limanından diğer Kikladlar Adalarına düzenli feribot seferleri düzenlenmektedir ve yolcular için güzel tesisler bulunmaktadır.

Andros limanından Rafina limanına giden Feribotlara Alternatif Bul