Feribot Bileti Arama

Ferries.com.tr web sitesi ile Arrecife limanından Las Palmas limanına giden Feribotları bul

Ferries.com.tr web sitesinde Eurotunnel ile Arrecife - Las Palmas arası Tren biletleri ayırtabilirsiniz.

Ferries.com.tr web sitesi ile ucuz Arrecife Las Palmas Feribotları bileti bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Arrecife limanından Las Palmas limanına olan trenlerin, saat tarifeleri, Arrecife - Las Palmas limanına ücretleri ve Arrecife - Las Palmas limanına olan seferlerin biletlerini nasıl ayırtabileceğiniz dahil tüm bilgileri öğrenmek için lütfen güzergahınızı, (sürücü dahil) yolcu sayısını seçin ve arama butonuna tıklayın.

Eğer farklı bir güzergah tercih ediyorsanız alternatif Arrecife - Las Palmas linklerinden birine tıklayın.

Diğer taraftan mı yolculuk yapıyorsunuz? Öyleyse Las Palmas limanından Arrecife limanına giden Feribotlar sayfamızı ziyaret edin!

Arrecife Las Palmas Feribotları

  • Trasmediterranea
    Haftada 1 1 tane Arrecife - Las Palmas arası Feribot (5sa 30dak)
  • Naviera Armas
    Haftada 8 tane Arrecife - Las Palmas arası Feribot (4sa 45dak)
  • Fred Olsen Express
    Haftada 12 tane Arrecife - Las Palmas arası Feribot (3sa 45dak)

Arrecife Rehberi

Arrecife, Lanzarote’nin hemen doğusunda Kanarya Adalarında bulunan bir şehirdir. 15. yüzyıla kadar uzanan bir zamanda şehir bir balıkçı köyü haline gelmiştir ve sahili kapsayan volkanik kaya resifinden adını almıştır. Arrecife temel olarak bir liman şehridir ve 1852’de serbest limanlar kanunu adaların gümrük ve tüketim vergisinden muaf olmasını sağlamıştır. Bu haklarını günümüzde de sürdürmektelerdir.

Las Palmas Rehberi

Las Palmas İspanya, Gran Canaria Adaları’nın başkentidir ve bir Kanarya Adasıdır. Las Palmas’ın limanı adayı ziyaret eden yolcular için iyi şekilde donatılmıştır ve üç önemli çevreyoluna bağlantılıdır.

Arrecife limanından Las Palmas limanına giden Feribotlara Alternatif Bul