Feribot Bileti Arama

Ferries.com.tr web sitesi ile Arrecife limanından Santa Cruz de Tenerife limanına giden Feribotları bul

Ferries.com.tr web sitesinde Eurotunnel ile Arrecife - Santa Cruz de Tenerife arası Tren biletleri ayırtabilirsiniz.

Ferries.com.tr web sitesi ile ucuz Arrecife Santa Cruz de Tenerife Feribotları bileti bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Arrecife limanından Santa Cruz de Tenerife limanına olan trenlerin, saat tarifeleri, Arrecife - Santa Cruz de Tenerife limanına ücretleri ve Arrecife - Santa Cruz de Tenerife limanına olan seferlerin biletlerini nasıl ayırtabileceğiniz dahil tüm bilgileri öğrenmek için lütfen güzergahınızı, (sürücü dahil) yolcu sayısını seçin ve arama butonuna tıklayın.

Eğer farklı bir güzergah tercih ediyorsanız alternatif Arrecife - Santa Cruz de Tenerife linklerinden birine tıklayın.

Diğer taraftan mı yolculuk yapıyorsunuz? Öyleyse Santa Cruz de Tenerife limanından Arrecife limanına giden Feribotlar sayfamızı ziyaret edin!

Arrecife Santa Cruz de Tenerife Feribotları

  • Trasmediterranea
    Haftada 1 1 tane Arrecife - Santa Cruz de Tenerife arası Feribot (17sa 1dak)
  • Naviera Armas
    Haftada 7 tane Arrecife - Santa Cruz de Tenerife arası Feribot (8sa 40dak)

Arrecife Rehberi

Arrecife, Lanzarote’nin hemen doğusunda Kanarya Adalarında bulunan bir şehirdir. 15. yüzyıla kadar uzanan bir zamanda şehir bir balıkçı köyü haline gelmiştir ve sahili kapsayan volkanik kaya resifinden adını almıştır. Arrecife temel olarak bir liman şehridir ve 1852’de serbest limanlar kanunu adaların gümrük ve tüketim vergisinden muaf olmasını sağlamıştır. Bu haklarını günümüzde de sürdürmektelerdir.

Santa Cruz de Tenerife Rehberi

Santa Cruz de Tenerife, Kanarya adalarının başkentidir. Müstesna mimarisi ve güzel manzarasıyla hareketli bir liman olan Santa Cruz şehre yakın bir konumda olup, balıkçılık için olduğu kadar yolcu ve ticari feribotlar tarafından da kullanılmaktadır. Büyük çapta yolcu tesislerine sahip olan liman adanın tümüne karayolu ve toplu taşıma ile bağlanmış durumdadır.

Arrecife limanından Santa Cruz de Tenerife limanına giden Feribotlara Alternatif Bul