Feribot Bileti Arama

Ferries.com.tr web sitesi ile Astypalea limanından Meis Adası limanına giden Feribotları bul

Ferries.com.tr web sitesinde Eurotunnel ile Astypalea - Meis Adası arası Tren biletleri ayırtabilirsiniz.

Ferries.com.tr web sitesi ile ucuz Astypalea Meis Adası Feribotları bileti bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Astypalea limanından Meis Adası limanına olan trenlerin, saat tarifeleri, Astypalea - Meis Adası limanına ücretleri ve Astypalea - Meis Adası limanına olan seferlerin biletlerini nasıl ayırtabileceğiniz dahil tüm bilgileri öğrenmek için lütfen güzergahınızı, (sürücü dahil) yolcu sayısını seçin ve arama butonuna tıklayın.

Eğer farklı bir güzergah tercih ediyorsanız alternatif Astypalea - Meis Adası linklerinden birine tıklayın.

Diğer taraftan mı yolculuk yapıyorsunuz? Öyleyse Meis Adası limanından Astypalea limanına giden Feribotlar sayfamızı ziyaret edin!

Astypalea Meis Adası Feribotları

  • Blue Star Ferries
    Haftada 1 1 tane Astypalea - Meis Adası arası Feribot (13sa 30dak)

Astypalea Rehberi

Astypalea Ege’nin güneydoğusunda bulunan Oniki Ada’nın bir parçasıdır. Kelebeğe benzeyen şekliyle bu küçük ada “zaman içinde kaybolmuş” olarak tanımlanmaktadır ve yerel insanlar tarafından “Tanrıların kıyısı” olarak bilinmektedir. Atina’dan ve çevredeki adalardan düzenli feribot seferleri bulunmaktadır ve Astypalea’ya geldiğinizde araba ve motosiklet kiralama olanaklarının yanı sıra toplu ulaşıma erişim de kolaydır.

Meis Adası Rehberi

Kastelorizo, Akdeniz’in güney doğusunda bulunan ve Oniki Adaların en küçüğü olan bir Yunan adasıdır. Feribot limanı ana şehirdedir ve erişim kolaydır.

Astypalea limanından Meis Adası limanına giden Feribotlara Alternatif Bul