Feribot Bileti Arama

Ferries.com.tr web sitesi ile Astypalea limanından Nisyros limanına giden Feribotları bul

Ferries.com.tr web sitesinde Eurotunnel ile Astypalea - Nisyros arası Tren biletleri ayırtabilirsiniz.

Ferries.com.tr web sitesi ile ucuz Astypalea Nisyros Feribotları bileti bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Astypalea limanından Nisyros limanına olan trenlerin, saat tarifeleri, Astypalea - Nisyros limanına ücretleri ve Astypalea - Nisyros limanına olan seferlerin biletlerini nasıl ayırtabileceğiniz dahil tüm bilgileri öğrenmek için lütfen güzergahınızı, (sürücü dahil) yolcu sayısını seçin ve arama butonuna tıklayın.

Eğer farklı bir güzergah tercih ediyorsanız alternatif Astypalea - Nisyros linklerinden birine tıklayın.

Diğer taraftan mı yolculuk yapıyorsunuz? Öyleyse Nisyros limanından Astypalea limanına giden Feribotlar sayfamızı ziyaret edin!

Astypalea Nisyros Feribotları

Astypalea Rehberi

Astypalea Ege’nin güneydoğusunda bulunan Oniki Ada’nın bir parçasıdır. Kelebeğe benzeyen şekliyle bu küçük ada “zaman içinde kaybolmuş” olarak tanımlanmaktadır ve yerel insanlar tarafından “Tanrıların kıyısı” olarak bilinmektedir. Atina’dan ve çevredeki adalardan düzenli feribot seferleri bulunmaktadır ve Astypalea’ya geldiğinizde araba ve motosiklet kiralama olanaklarının yanı sıra toplu ulaşıma erişim de kolaydır.

Nisyros Rehberi

Nisyros, Ege Denizinde bir Yunan adasıdır ve On İki Adaların bir parçasıdır. Nisyros küçük bir limandır ve adayı ziyaret eden misafirlerin adayı keşfetmeleri için kolaylık sağlayan küçük bir karayolu ağı ile bağlantılıdır.

Astypalea limanından Nisyros limanına giden Feribotlara Alternatif Bul