Feribot Bileti Arama

Ferries.com.tr web sitesi ile Astypalea limanından Tilos limanına giden Feribotları bul

Ferries.com.tr web sitesinde Eurotunnel ile Astypalea - Tilos arası Tren biletleri ayırtabilirsiniz.

Ferries.com.tr web sitesi ile ucuz Astypalea Tilos Feribotları bileti bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Astypalea limanından Tilos limanına olan trenlerin, saat tarifeleri, Astypalea - Tilos limanına ücretleri ve Astypalea - Tilos limanına olan seferlerin biletlerini nasıl ayırtabileceğiniz dahil tüm bilgileri öğrenmek için lütfen güzergahınızı, (sürücü dahil) yolcu sayısını seçin ve arama butonuna tıklayın.

Eğer farklı bir güzergah tercih ediyorsanız alternatif Astypalea - Tilos linklerinden birine tıklayın.

Diğer taraftan mı yolculuk yapıyorsunuz? Öyleyse Tilos limanından Astypalea limanına giden Feribotlar sayfamızı ziyaret edin!

Astypalea Tilos Feribotları

Astypalea Rehberi

Astypalea Ege’nin güneydoğusunda bulunan Oniki Ada’nın bir parçasıdır. Kelebeğe benzeyen şekliyle bu küçük ada “zaman içinde kaybolmuş” olarak tanımlanmaktadır ve yerel insanlar tarafından “Tanrıların kıyısı” olarak bilinmektedir. Atina’dan ve çevredeki adalardan düzenli feribot seferleri bulunmaktadır ve Astypalea’ya geldiğinizde araba ve motosiklet kiralama olanaklarının yanı sıra toplu ulaşıma erişim de kolaydır.

Tilos Rehberi

Tilos Ege Denizi’nde küçük bir Yunan adasıdır ve Kos ve Rodos arasında Dodecanaese Adaları’nın bir parçasıdır. Tilos geleneksel ve küçük bir balıkçı limanıdır ve en iyi yürünerek keşfedilen ada her yere gidilebilen küçük yol bağlantılarına sahiptir. Tilos’un limanı temel hizmetlere sahip küçük bir limandır.

Astypalea limanından Tilos limanına giden Feribotlara Alternatif Bul