Feribot Bileti Arama

Ferries.com.tr web sitesi ile Bar limanından Bari limanına giden Feribotları bul

Ferries.com.tr web sitesinde Eurotunnel ile Bar - Bari arası Tren biletleri ayırtabilirsiniz.

Ferries.com.tr web sitesi ile ucuz Bar Bari Feribotları bileti bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Bar limanından Bari limanına olan trenlerin, saat tarifeleri, Bar - Bari limanına ücretleri ve Bar - Bari limanına olan seferlerin biletlerini nasıl ayırtabileceğiniz dahil tüm bilgileri öğrenmek için lütfen güzergahınızı, (sürücü dahil) yolcu sayısını seçin ve arama butonuna tıklayın.

Eğer farklı bir güzergah tercih ediyorsanız alternatif Bar - Bari linklerinden birine tıklayın.

Diğer taraftan mı yolculuk yapıyorsunuz? Öyleyse Bari limanından Bar limanına giden Feribotlar sayfamızı ziyaret edin!

Bar Bari Feribotları

  • Jadrolinija
    Haftada 2 tane Bar - Bari arası Feribot (7sa 30dak)

Bar Rehberi

Bar, bir sahil şehri ve Karadağ’ın ana deniz limanıdır. Akdeniz’deki en güneşli yerlerden biri olarak bilindiği için şehir birçok turisti kendine çekmektedir. Etkileyici ve farklı bitki örtüsünün yanı sıra Bar mağaralardaki peri efsanelerinin tarihiyle doludur. Bütün toplu ulaşım hizmetlerine hızlı ve kolay erişim sağlayan limanın kendisi şehrin en fark edilir parçasıdır.

Bari Rehberi

Bari Adriyatik Denizinde İtalya’da bulunan bir başkenttir ve bir liman ve üniversite şehri olarak ünlüdür. Bari 1087’de inşa edilen Aziz Nicholas Bazilikası da dahil olmak üzere tarihi mimariyle doludur. Şehir Yeni Liman ve Eski Liman olmak üzere iki deniz limanına sahiptir; eski liman balıkçı gemileri için kullanılırken yeni liman her boyuttaki gemi için iyi donanımlıdır. Yolcu limanı turistler için bankacılık, alışveriş ve bütün ana toplu taşıma hizmetlerine erişim gibi olanaklara sahiptir.

Bar limanından Bari limanına giden Feribotlara Alternatif Bul