Feribot Bileti Arama

Ferries.com.tr web sitesi ile Bari limanından Sami limanına giden Feribotları bul

Ferries.com.tr web sitesinde Eurotunnel ile Bari - Sami arası Tren biletleri ayırtabilirsiniz.

Ferries.com.tr web sitesi ile ucuz Bari Sami Feribotları bileti bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Bari limanından Sami limanına olan trenlerin, saat tarifeleri, Bari - Sami limanına ücretleri ve Bari - Sami limanına olan seferlerin biletlerini nasıl ayırtabileceğiniz dahil tüm bilgileri öğrenmek için lütfen güzergahınızı, (sürücü dahil) yolcu sayısını seçin ve arama butonuna tıklayın.

Eğer farklı bir güzergah tercih ediyorsanız alternatif Bari - Sami linklerinden birine tıklayın.

Diğer taraftan mı yolculuk yapıyorsunuz? Öyleyse Sami limanından Bari limanına giden Feribotlar sayfamızı ziyaret edin!

Bari Sami Feribotları

Bari Rehberi

Bari Adriyatik Denizinde İtalya’da bulunan bir başkenttir ve bir liman ve üniversite şehri olarak ünlüdür. Bari 1087’de inşa edilen Aziz Nicholas Bazilikası da dahil olmak üzere tarihi mimariyle doludur. Şehir Yeni Liman ve Eski Liman olmak üzere iki deniz limanına sahiptir; eski liman balıkçı gemileri için kullanılırken yeni liman her boyuttaki gemi için iyi donanımlıdır. Yolcu limanı turistler için bankacılık, alışveriş ve bütün ana toplu taşıma hizmetlerine erişim gibi olanaklara sahiptir.

Sami Rehberi

Sami, İyonya adalarında biri olan Yunan adası Kefalonya’nın doğu kıyısındaki bir liman şehridir. Sami, birçok otel ve iyi organize edilmiş kamp alanlarının olduğu Kefalonya’da hareketli bir tatil yeridir. Aynı zamanda adayı ziyaret edenlerin katılabileceği birçok turistik etkinlik ve görülebilecek antik şehir kalıntıları bulunmaktadır. Yolcular için iyi imkânlara sahip olan liman, karayolu ve toplu taşıma ile kolayca ulaşılabilir durumdadır.

Bari limanından Sami limanına giden Feribotlara Alternatif Bul