Feribot Bileti Arama

Ferries.com.tr web sitesi ile Barselona limanından Porto Torres limanına giden Feribotları bul

Ferries.com.tr web sitesinde Eurotunnel ile Barselona - Porto Torres arası Tren biletleri ayırtabilirsiniz.

Ferries.com.tr web sitesi ile ucuz Barselona Porto Torres Feribotları bileti bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Barselona limanından Porto Torres limanına olan trenlerin, saat tarifeleri, Barselona - Porto Torres limanına ücretleri ve Barselona - Porto Torres limanına olan seferlerin biletlerini nasıl ayırtabileceğiniz dahil tüm bilgileri öğrenmek için lütfen güzergahınızı, (sürücü dahil) yolcu sayısını seçin ve arama butonuna tıklayın.

Eğer farklı bir güzergah tercih ediyorsanız alternatif Barselona - Porto Torres linklerinden birine tıklayın.

Diğer taraftan mı yolculuk yapıyorsunuz? Öyleyse Porto Torres limanından Barselona limanına giden Feribotlar sayfamızı ziyaret edin!

Barselona Porto Torres Feribotları

  • Grimaldi Lines
    Haftada 3 tane Barselona - Porto Torres arası Feribot (12sa 15dak)

Barselona Rehberi

Barselona, Katalonya’nın başkenti ve İspanya’nın ikinci büyük şehridir. Günümüzde şehir, turizm ve ticarette dünya lideridir ve bu da onu dünyanın en büyük global şehirlerinden biri yapmaktadır. Barselona ayrıca şehri İspanya’ya, Fransa’ya ve Avrupa’nın kalanına bağlayan Avrupa’nın en önemli limanlarından biriyle, geniş çaplı otoyol ağlarına olan bağlantılarla ve yüksek hızlı trenle temel bir ulaşım merkezidir.

Porto Torres Rehberi

Porto Torres, Sardinya'nın kuzeybatı kıyısında bir şehirdir. Porto Torres limanı, oldukça temel ve en alt düzeyde yolcu tesislerine sahiptir, ancak şehir merkezine olan yakınlığı sayesinde tüm imkanlara, toplu taşıma ve yerel karayolları dahil, kısa bir yürüyüş yaparak erişilebilmektedir.

Barselona limanından Porto Torres limanına giden Feribotlara Alternatif Bul