Feribot Bileti Arama

Ferries.com.tr web sitesi ile Barselona limanından Tangier Med limanına giden Feribotları bul

Ferries.com.tr web sitesinde Eurotunnel ile Barselona - Tangier Med arası Tren biletleri ayırtabilirsiniz.

Ferries.com.tr web sitesi ile ucuz Barselona Tangier Med Feribotları bileti bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Barselona limanından Tangier Med limanına olan trenlerin, saat tarifeleri, Barselona - Tangier Med limanına ücretleri ve Barselona - Tangier Med limanına olan seferlerin biletlerini nasıl ayırtabileceğiniz dahil tüm bilgileri öğrenmek için lütfen güzergahınızı, (sürücü dahil) yolcu sayısını seçin ve arama butonuna tıklayın.

Eğer farklı bir güzergah tercih ediyorsanız alternatif Barselona - Tangier Med linklerinden birine tıklayın.

Diğer taraftan mı yolculuk yapıyorsunuz? Öyleyse Tangier Med limanından Barselona limanına giden Feribotlar sayfamızı ziyaret edin!

Barselona Tangier Med Feribotları

  • Grandi Navi Veloci
    Haftada 5 tane Barselona - Tangier Med arası Feribot (29sa 30dak)
  • Grimaldi Lines
    Haftada 1 1 tane Barselona - Tangier Med arası Feribot (28sa 0dak)

Barselona Rehberi

Barselona, Katalonya’nın başkenti ve İspanya’nın ikinci büyük şehridir. Günümüzde şehir, turizm ve ticarette dünya lideridir ve bu da onu dünyanın en büyük global şehirlerinden biri yapmaktadır. Barselona ayrıca şehri İspanya’ya, Fransa’ya ve Avrupa’nın kalanına bağlayan Avrupa’nın en önemli limanlarından biriyle, geniş çaplı otoyol ağlarına olan bağlantılarla ve yüksek hızlı trenle temel bir ulaşım merkezidir.

Tangier Med Rehberi

Tanca-Med, Fas’ın Tanca bölgesinin yaklaşık 40 km doğusunda yer almaktadır ve Akdeniz’in en büyük limanlarından bir tanesidir.

Barselona limanından Tangier Med limanına giden Feribotlara Alternatif Bul