Feribot Bileti Arama

Ferries.com.tr web sitesi ile Bastia limanından Portoferraio limanına giden Feribotları bul

Ferries.com.tr web sitesinde Eurotunnel ile Bastia - Portoferraio arası Tren biletleri ayırtabilirsiniz.

Ferries.com.tr web sitesi ile ucuz Bastia Portoferraio Feribotları bileti bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Bastia limanından Portoferraio limanına olan trenlerin, saat tarifeleri, Bastia - Portoferraio limanına ücretleri ve Bastia - Portoferraio limanına olan seferlerin biletlerini nasıl ayırtabileceğiniz dahil tüm bilgileri öğrenmek için lütfen güzergahınızı, (sürücü dahil) yolcu sayısını seçin ve arama butonuna tıklayın.

Eğer farklı bir güzergah tercih ediyorsanız alternatif Bastia - Portoferraio linklerinden birine tıklayın.

Diğer taraftan mı yolculuk yapıyorsunuz? Öyleyse Portoferraio limanından Bastia limanına giden Feribotlar sayfamızı ziyaret edin!

Bastia Portoferraio Feribotları

  • Corsica Ferries
    Haftada 2 tane Bastia - Portoferraio arası Feribot (1sa 30dak)

Bastia Rehberi

Bastia, Korsika adasının kuzeydoğusunda bulunan bir Fransa komünüdür. Bastia, adanın önemli bir limanıdır ve özellikle şaraplarıyla ünlüdür. Yaz aylarında yürüyerek ya da arabalarıyla seyahat eden binlerce feribot yolcusunu ağırlayan ticaret ve feribot limanı şehir için önemli bir ekonomik kazanımdır. Feribot limanının kuzeyinde iskeledeki barlar, restoranlar ve gece kulüplerinin yanı sıra yelkencilik ve yatçılık olanaklarına sahip olan Toga yat limanı bulunmaktadır.

Portoferraio Rehberi

Portoferraio, Livorno eyaletinde, Elba Adası limanının sınırında bir kasabadır. Portoferraio'nun ana limanında temel yolcu tesisleri bulunmaktadır ve adanın her yerinden kolayca ulaşılabilmektedir.

Bastia limanından Portoferraio limanına giden Feribotlara Alternatif Bul