Feribot Bileti Arama

Ferries.com.tr web sitesi ile Bergen limanından Stavanger limanına giden Feribotları bul

Ferries.com.tr web sitesinde Eurotunnel ile Bergen - Stavanger arası Tren biletleri ayırtabilirsiniz.

Ferries.com.tr web sitesi ile ucuz Bergen Stavanger Feribotları bileti bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Bergen limanından Stavanger limanına olan trenlerin, saat tarifeleri, Bergen - Stavanger limanına ücretleri ve Bergen - Stavanger limanına olan seferlerin biletlerini nasıl ayırtabileceğiniz dahil tüm bilgileri öğrenmek için lütfen güzergahınızı, (sürücü dahil) yolcu sayısını seçin ve arama butonuna tıklayın.

Eğer farklı bir güzergah tercih ediyorsanız alternatif Bergen - Stavanger linklerinden birine tıklayın.

Diğer taraftan mı yolculuk yapıyorsunuz? Öyleyse Stavanger limanından Bergen limanına giden Feribotlar sayfamızı ziyaret edin!

Bergen Stavanger Feribotları

  • Fjord Line
    Haftada 7 tane Bergen - Stavanger arası Feribot (5sa 30dak)

Bergen Rehberi

Bergen, Norveç’in batı kıyısında bulunan bir şehirdir ve ülkenin ikinci büyük şehridir. Bergen şehrin merkezinde bulunan limanıyla uluslararası bir deniz limanı ve her yıl 300’ün üzerinde yolcu gemisi ağırlayan popüler bir gemi seyahat noktasıdır. Şehir eski bir Viking yerleşkesinin üzerine kurulmuştur ve kültürel anıtların yanı sıra gururla dolu bir tarihe sahiptir.

Stavanger Rehberi

Stavanger Kuzey Denizi kıyısında, Norveç’in kuzey batısındadır ve Norveç’teki en büyük dördüncü şehirdir. Liman her zaman bir balıkçılık merkezi olmuştur ve kentin ekonomisi için önemlidir. Feribot yolcuları için olan yolcu terminalinde birçok hizmet bulunmaktadır. Şehrin yakınında tren seferleri bulunmaktadır.

Bergen limanından Stavanger limanına giden Feribotlara Alternatif Bul