Feribot Bileti Arama

Ferries.com.tr web sitesi ile Bilbao limanından Portsmouth limanına giden Feribotları bul

Ferries.com.tr web sitesinde Eurotunnel ile Bilbao - Portsmouth arası Tren biletleri ayırtabilirsiniz.

Ferries.com.tr web sitesi ile ucuz Bilbao Portsmouth Feribotları bileti bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Bilbao limanından Portsmouth limanına olan trenlerin, saat tarifeleri, Bilbao - Portsmouth limanına ücretleri ve Bilbao - Portsmouth limanına olan seferlerin biletlerini nasıl ayırtabileceğiniz dahil tüm bilgileri öğrenmek için lütfen güzergahınızı, (sürücü dahil) yolcu sayısını seçin ve arama butonuna tıklayın.

Eğer farklı bir güzergah tercih ediyorsanız alternatif Bilbao - Portsmouth linklerinden birine tıklayın.

Diğer taraftan mı yolculuk yapıyorsunuz? Öyleyse Portsmouth limanından Bilbao limanına giden Feribotlar sayfamızı ziyaret edin!

Bilbao Portsmouth Feribotları

  • Brittany Ferries
    Haftada 2 tane Bilbao - Portsmouth arası Feribot (23sa 45dak)

Bilbao Rehberi

Bilbao, bir belediye ve kuzey İspanya’da Biskay Körfezinin sadece 8 mil güneyinde bulunan bir şehirdir. Tarihi liman birinci sınıf bir ticari limandır ve yıl boyunca binlerce yolcu ve yük alır bu da limanı İspanya’daki en önemli beş limandan biri yapar. Ünlü Bilbao Guggenheim Müzesine ev sahipliği yapan şehri keşfetmek için tramvay en uygun yoldur ve şehir Avrupa karayolu ağlarına ve İspanya’nın kalanıyla bağlantı sağlayan paralı yollara iyi bir şekilde bağlıdır.

Portsmouth Rehberi

Portsmouth, İngiltere'nin güney kıyılarında Hampshire idari bölgesinin en büyük ikinci şehridir. Portsmouth, yüzyıllarca önemli bir donanma limanı olmuştur ve Tudor Mary Rose ve Lord Nelson sancak gemisi ve HMS Victory gibi çeşitli ünlü gemilere ev sahipliği yapmıştır. Ana feribot limanında tüm İngiltere'den bağlantı sağlayan harika bir karayolu ve tren yolu ve terminal binasında yolcular için tesisler bulunmaktadır.

Bilbao limanından Portsmouth limanına giden Feribotlara Alternatif Bul