Feribot Bileti Arama

Ferries.com.tr web sitesi ile Bonifacio limanından Santa Teresa di Gallura limanına giden Feribotları bul

Ferries.com.tr web sitesinde Eurotunnel ile Bonifacio - Santa Teresa di Gallura arası Tren biletleri ayırtabilirsiniz.

Ferries.com.tr web sitesi ile ucuz Bonifacio Santa Teresa di Gallura Feribotları bileti bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Bonifacio limanından Santa Teresa di Gallura limanına olan trenlerin, saat tarifeleri, Bonifacio - Santa Teresa di Gallura limanına ücretleri ve Bonifacio - Santa Teresa di Gallura limanına olan seferlerin biletlerini nasıl ayırtabileceğiniz dahil tüm bilgileri öğrenmek için lütfen güzergahınızı, (sürücü dahil) yolcu sayısını seçin ve arama butonuna tıklayın.

Eğer farklı bir güzergah tercih ediyorsanız alternatif Bonifacio - Santa Teresa di Gallura linklerinden birine tıklayın.

Diğer taraftan mı yolculuk yapıyorsunuz? Öyleyse Santa Teresa di Gallura limanından Bonifacio limanına giden Feribotlar sayfamızı ziyaret edin!

Bonifacio Santa Teresa di Gallura Feribotları

  • Moby Lines
    Günde 4 tane Bonifacio - Santa Teresa di Gallura arası Feribot (0sa 50dak)
  • Blu Navy
    Günde 3 tane Bonifacio - Santa Teresa di Gallura arası Feribot (1sa 0dak)

Bonifacio Rehberi

Bonifacio Korsika Adası’nın güney ucunda, Akdeniz kıyısındadır ve Bonifacio Sardinya’dan Bonifacio Boğazı ile ayrılmaktadır. Liman ve muhteşem marina lüks yolcu gemileri ve yatlar için genel bir duraktır ve günlük gezilerin yanında limandan düzenli feribot seferleri de bulunmaktadır. Limanın etrafındaki kafe ve restoranlar, eski şehir merkezindeki Arnavut kaldırımlı sokakları keşfetmeden önce uzaktan görmek için harika yerlerdir.

Santa Teresa di Gallura Rehberi

Santa Teresa di Gallura, İtalya’nın güzel bir adası olan Sardinya adasının kuzey ucunda yer alan bir şehirdir. İyi teçhiz edilmiş olan yolcu feribotu limanı ziyaretçiler için kapsamlı tesislere sahiptir.

Bonifacio limanından Santa Teresa di Gallura limanına giden Feribotlara Alternatif Bul