Feribot Bileti Arama

Bornholm Feribot Limanları

Click for map

Bornholm Feribot Destinasyonları

Ferries.com.tr Web Sitesi ile Bornholm Feribotlarını Bul

Ferries.com.tr web sitesi ile Bornholm Feribotu içindeki tüm ana feribot limanları ile daha küçük limanlara başlıca Feribot Şirketlerinin seferlerini bulacaksınız!

Ferries.com.tr web sitesi size 1 Feribot Şirketinin Bornholm’deki 1 Feribot limanı seçeneğiyle Bornholm’ye 1 limanından kalkan--RouteCount--] Feribot seferi sunmaktadır.

Bornholm’ye giden Feribotlarla ilgili temel bilgileri edinmek için aşağıdaki bilgilere bakınız veya feribot yolculuğunuz için bir ücret bilgisi almak isterseniz sadece menüden tercih ettiğiniz güzergahı seçiniz!

Diğer taraftan mı yola çıkacaksınız? O halde Bornholm’dan Feribotlar sayfamızı ziyaret edin!

Bornholm Rehberi

Danimarka'nın en güneşli kesimi olarak bilinen Bornholm, İsveç ve Polonya arasında Baltık Denizinde bulunup, Kopenhag ve Danimarka ana karasının geri kalanından en uzakta yer alır. Bornholm çok güzel kum plajları, mısır tarlaları, güzel balıkçı limanları ve çarpıcı kamış çatılı evleri nedeniyle Danimarkalılar için popüler bir tatil yeridir. Adayı savunmak için 1200'lerde inşa edilmiş bir kale olan Hammershus'un şaşırtıcı kalıntıları, adanın Kuzeybatısında bulunmaktadır. Bornholm'da çok az sanayi olmasına rağmen, bu aralar sanatçıların atölyeleri ve el sanatları pazarları ile bilinir hale geliyor.

Bornholm Feribotlarını Bul