Feribot Bileti Arama

Ferries.com.tr web sitesi ile Cadiz limanından Santa Cruz de Tenerife limanına giden Feribotları bul

Ferries.com.tr web sitesinde Eurotunnel ile Cadiz - Santa Cruz de Tenerife arası Tren biletleri ayırtabilirsiniz.

Ferries.com.tr web sitesi ile ucuz Cadiz Santa Cruz de Tenerife Feribotları bileti bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Cadiz limanından Santa Cruz de Tenerife limanına olan trenlerin, saat tarifeleri, Cadiz - Santa Cruz de Tenerife limanına ücretleri ve Cadiz - Santa Cruz de Tenerife limanına olan seferlerin biletlerini nasıl ayırtabileceğiniz dahil tüm bilgileri öğrenmek için lütfen güzergahınızı, (sürücü dahil) yolcu sayısını seçin ve arama butonuna tıklayın.

Eğer farklı bir güzergah tercih ediyorsanız alternatif Cadiz - Santa Cruz de Tenerife linklerinden birine tıklayın.

Diğer taraftan mı yolculuk yapıyorsunuz? Öyleyse Santa Cruz de Tenerife limanından Cadiz limanına giden Feribotlar sayfamızı ziyaret edin!

Cadiz Santa Cruz de Tenerife Feribotları

  • Trasmediterranea
    Haftada 1 1 tane Cadiz - Santa Cruz de Tenerife arası Feribot (49sa 0dak)

Cadiz Rehberi

Cadíz İspanya’nın güney batısında yer alan bir şehir ve limandır ve 18.yüzyıldan bu yana İspanyol Deniz Kuvvetleri’nin ana limanı olmuştur. Şehrin derin bir tarihi vardır ve ziyaret edilebilecek birçok tarihi yerin yanında şehir İspanya’ya Kolomb tarafından getirildiği düşünülen egzotik bitkiler ve devasa ağaçlarla dolu parklarla bezenmiştir.

Santa Cruz de Tenerife Rehberi

Santa Cruz de Tenerife, Kanarya adalarının başkentidir. Müstesna mimarisi ve güzel manzarasıyla hareketli bir liman olan Santa Cruz şehre yakın bir konumda olup, balıkçılık için olduğu kadar yolcu ve ticari feribotlar tarafından da kullanılmaktadır. Büyük çapta yolcu tesislerine sahip olan liman adanın tümüne karayolu ve toplu taşıma ile bağlanmış durumdadır.

Cadiz limanından Santa Cruz de Tenerife limanına giden Feribotlara Alternatif Bul