Feribot Bileti Arama

Ferries.com.tr web sitesi ile Cagliari limanından Palermo limanına giden Feribotları bul

Ferries.com.tr web sitesinde Eurotunnel ile Cagliari - Palermo arası Tren biletleri ayırtabilirsiniz.

Ferries.com.tr web sitesi ile ucuz Cagliari Palermo Feribotları bileti bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Cagliari limanından Palermo limanına olan trenlerin, saat tarifeleri, Cagliari - Palermo limanına ücretleri ve Cagliari - Palermo limanına olan seferlerin biletlerini nasıl ayırtabileceğiniz dahil tüm bilgileri öğrenmek için lütfen güzergahınızı, (sürücü dahil) yolcu sayısını seçin ve arama butonuna tıklayın.

Eğer farklı bir güzergah tercih ediyorsanız alternatif Cagliari - Palermo linklerinden birine tıklayın.

Diğer taraftan mı yolculuk yapıyorsunuz? Öyleyse Palermo limanından Cagliari limanına giden Feribotlar sayfamızı ziyaret edin!

Cagliari Palermo Feribotları

  • Tirrenia
    Haftada 2 tane Cagliari - Palermo arası Feribot (12sa 0dak)

Cagliari Rehberi

Cagliari İtalya’da, Sardinya Adası’nın başkentidir. Şehir Akdeniz’deki en büyük liman kentlerinden biridir. Tarihi liman 2500 yıldan uzun bir süredir ticari anlamda faaliyet göstermektedir ve Roman devri sırasında gelişmiştir. Antik şehir Güzel Doğal Sanat mimarisi ve anıtları ile dolu uzun bir geçmişe sahiptir.

Palermo Rehberi

Palermo, Palermo eyaletinin ve Sicilya özerk bölgesinin başkenti olan bir şehirdir. Palermo limanı Sicilya adasının en büyüğüdür ve İtalya anakarasına düzenli seferler yapılmaktadır. Limanda oldukça kısıtlı tesisler bulunmaktadır ancak düzenli bir şekilde hızlı tren ve otobüs seferleri düzenlenmektedir. Liman şehrin kalbinde yer almaktadır ve bu sayede restoranlar ve alışveriş mağazaları çok yakındadır.

Cagliari limanından Palermo limanına giden Feribotlara Alternatif Bul