Feribot Bileti Arama

Ferries.com.tr web sitesi ile Capri limanından Salerno limanına giden Feribotları bul

Ferries.com.tr web sitesinde Eurotunnel ile Capri - Salerno arası Tren biletleri ayırtabilirsiniz.

Ferries.com.tr web sitesi ile ucuz Capri Salerno Feribotları bileti bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Capri limanından Salerno limanına olan trenlerin, saat tarifeleri, Capri - Salerno limanına ücretleri ve Capri - Salerno limanına olan seferlerin biletlerini nasıl ayırtabileceğiniz dahil tüm bilgileri öğrenmek için lütfen güzergahınızı, (sürücü dahil) yolcu sayısını seçin ve arama butonuna tıklayın.

Eğer farklı bir güzergah tercih ediyorsanız alternatif Capri - Salerno linklerinden birine tıklayın.

Diğer taraftan mı yolculuk yapıyorsunuz? Öyleyse Salerno limanından Capri limanına giden Feribotlar sayfamızı ziyaret edin!

Capri Salerno Feribotları

  • NLG
    Haftada 7 tane Capri - Salerno arası Feribot (1sa 30dak)
  • Alilauro
    Haftada 10 tane Capri - Salerno arası Feribot (1sa 50dak)

Capri Rehberi

Capri İtalya’nın Campania bölgesinde, Napoli Körfezi’nin güneyinde yer alan bir adadır. Adada adı Marina Piccola olan küçük bir liman ve Marina Grande adlı ana liman bulunmaktadır. Capri’nin ana bölümünde araba bulunmamaktadır. Adaya Napoli, Sorrento veya Amalfi’den feribot veya deniz otobüsü ile ulaşılabilir.

Salerno Rehberi

Salerno, İtalya'nın güneybatısında, Tyrrhenian Denizinde Salerno Körfezinde yer alan bir şehirdir; Salerno, Amalfi ve Positano şehirlerinin yer aldığı Amalfi sahiline en yakın ana şehirdir. Şehrin uzun bir tarihi vardır ve turistlerin hayran olduğu gezilecek yerler ve mimari yapılarla doludur. Salerno'nun ana limanı şehrin batı kesiminde bulunmaktadır ve karayolu ve toplu taşıma araçları ile kolayca erişilebilmektedir ve yolcular için güzel tesisleri bulunmaktadır.

Capri limanından Salerno limanına giden Feribotlara Alternatif Bul