Feribot Bileti Arama

Ferries.com.tr web sitesi ile Casamicciola limanından Procida limanına giden Feribotları bul

Ferries.com.tr web sitesinde Eurotunnel ile Casamicciola - Procida arası Tren biletleri ayırtabilirsiniz.

Ferries.com.tr web sitesi ile ucuz Casamicciola Procida Feribotları bileti bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Casamicciola limanından Procida limanına olan trenlerin, saat tarifeleri, Casamicciola - Procida limanına ücretleri ve Casamicciola - Procida limanına olan seferlerin biletlerini nasıl ayırtabileceğiniz dahil tüm bilgileri öğrenmek için lütfen güzergahınızı, (sürücü dahil) yolcu sayısını seçin ve arama butonuna tıklayın.

Eğer farklı bir güzergah tercih ediyorsanız alternatif Casamicciola - Procida linklerinden birine tıklayın.

Diğer taraftan mı yolculuk yapıyorsunuz? Öyleyse Procida limanından Casamicciola limanına giden Feribotlar sayfamızı ziyaret edin!

Casamicciola Procida Feribotları

  • SNAV
    Günde 4 tane Casamicciola - Procida arası Feribot (0sa 20dak)
  • Caremar
    Haftada 14 tane Casamicciola - Procida arası Feribot (0sa 30dak)

Casamicciola Rehberi

Casamicciola İtalya’nın Campania bölgesinde, Napoli şehrinde yer almaktadır. İtalya’nın anakarası ve Capri Adası’na feribot bağlantıları vardır.

Procida Rehberi

Procida, İtalya'nın güneyinde Napoli'nin açıklarında, Misceno ve İschia arasında bir adadır. Procida gizli bir cennettir ve Napoli körfezindeki adaların en küçüklerinden birisidir, ve marinası olan Grande'de, resmedilmeye değer pastel renkli binalar ve balıkçı teknelerinin sıralanmaktadır. Procida'ya Napoli ve İschia'dan feribot seferleri düzenlenmektedir.

Casamicciola limanından Procida limanına giden Feribotlara Alternatif Bul