Feribot Bileti Arama

Ferries.com.tr web sitesi ile Casamicciola limanından Ventotene limanına giden Feribotları bul

Ferries.com.tr web sitesinde Eurotunnel ile Casamicciola - Ventotene arası Tren biletleri ayırtabilirsiniz.

Ferries.com.tr web sitesi ile ucuz Casamicciola Ventotene Feribotları bileti bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Casamicciola limanından Ventotene limanına olan trenlerin, saat tarifeleri, Casamicciola - Ventotene limanına ücretleri ve Casamicciola - Ventotene limanına olan seferlerin biletlerini nasıl ayırtabileceğiniz dahil tüm bilgileri öğrenmek için lütfen güzergahınızı, (sürücü dahil) yolcu sayısını seçin ve arama butonuna tıklayın.

Eğer farklı bir güzergah tercih ediyorsanız alternatif Casamicciola - Ventotene linklerinden birine tıklayın.

Diğer taraftan mı yolculuk yapıyorsunuz? Öyleyse Ventotene limanından Casamicciola limanına giden Feribotlar sayfamızı ziyaret edin!

Casamicciola Ventotene Feribotları

  • SNAV
    Haftada 5 tane Casamicciola - Ventotene arası Feribot (0sa 50dak)

Casamicciola Rehberi

Casamicciola İtalya’nın Campania bölgesinde, Napoli şehrinde yer almaktadır. İtalya’nın anakarası ve Capri Adası’na feribot bağlantıları vardır.

Ventotene Rehberi

Ventotene Tiren Denizi’ndeki Pontine Adaları’ndan biridir. Ada antik bir volkan olmaya devam etmektedir ve Augustus’un taşkınlığı nedeniyle kızını cezalandırmak üzere gönderdiği ada olarak bilinmektedir. Günümüzde halen kullanılmakta olan limanın kendine ait bir tarihi vardır. 2009 yılında arkeologlar derin sularda zeytin yükleri ve bozulmamış şekilde kalan metal külçeleri ile 5 Roman gemisi keşfetmişlerdir.

Casamicciola limanından Ventotene limanına giden Feribotlara Alternatif Bul