Feribot Bileti Arama

Ferries.com.tr web sitesi ile Chalki limanından Nisyros limanına giden Feribotları bul

Ferries.com.tr web sitesinde Eurotunnel ile Chalki - Nisyros arası Tren biletleri ayırtabilirsiniz.

Ferries.com.tr web sitesi ile ucuz Chalki Nisyros Feribotları bileti bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Chalki limanından Nisyros limanına olan trenlerin, saat tarifeleri, Chalki - Nisyros limanına ücretleri ve Chalki - Nisyros limanına olan seferlerin biletlerini nasıl ayırtabileceğiniz dahil tüm bilgileri öğrenmek için lütfen güzergahınızı, (sürücü dahil) yolcu sayısını seçin ve arama butonuna tıklayın.

Eğer farklı bir güzergah tercih ediyorsanız alternatif Chalki - Nisyros linklerinden birine tıklayın.

Diğer taraftan mı yolculuk yapıyorsunuz? Öyleyse Nisyros limanından Chalki limanına giden Feribotlar sayfamızı ziyaret edin!

Chalki Nisyros Feribotları

Chalki Rehberi

Halki On İki Ada’dan biridir ve Rodos’un yaklaşık 4 mil batısında yer almaktadır. Halki’deki tek kasaba limanın etrafına kurulmuştur, bu nedenle tüm imkanlar kolay erişim mesafesindedir ve limandan diğer On İki Ada’ya düzenli feribot seferleri bulunmaktadır. Bu küçük adanın tamamı yürüyerek keşfedilebilir ve adada motorlu araç yoktur. Bu da rahatlamak için adada sakin bir atmosfer yaratmaktadır.

Nisyros Rehberi

Nisyros, Ege Denizinde bir Yunan adasıdır ve On İki Adaların bir parçasıdır. Nisyros küçük bir limandır ve adayı ziyaret eden misafirlerin adayı keşfetmeleri için kolaylık sağlayan küçük bir karayolu ağı ile bağlantılıdır.

Chalki limanından Nisyros limanına giden Feribotlara Alternatif Bul