Feribot Bileti Arama

Ferries.com.tr web sitesi ile Chalki limanından Tilos limanına giden Feribotları bul

Ferries.com.tr web sitesinde Eurotunnel ile Chalki - Tilos arası Tren biletleri ayırtabilirsiniz.

Ferries.com.tr web sitesi ile ucuz Chalki Tilos Feribotları bileti bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Chalki limanından Tilos limanına olan trenlerin, saat tarifeleri, Chalki - Tilos limanına ücretleri ve Chalki - Tilos limanına olan seferlerin biletlerini nasıl ayırtabileceğiniz dahil tüm bilgileri öğrenmek için lütfen güzergahınızı, (sürücü dahil) yolcu sayısını seçin ve arama butonuna tıklayın.

Eğer farklı bir güzergah tercih ediyorsanız alternatif Chalki - Tilos linklerinden birine tıklayın.

Diğer taraftan mı yolculuk yapıyorsunuz? Öyleyse Tilos limanından Chalki limanına giden Feribotlar sayfamızı ziyaret edin!

Chalki Tilos Feribotları

Chalki Rehberi

Halki On İki Ada’dan biridir ve Rodos’un yaklaşık 4 mil batısında yer almaktadır. Halki’deki tek kasaba limanın etrafına kurulmuştur, bu nedenle tüm imkanlar kolay erişim mesafesindedir ve limandan diğer On İki Ada’ya düzenli feribot seferleri bulunmaktadır. Bu küçük adanın tamamı yürüyerek keşfedilebilir ve adada motorlu araç yoktur. Bu da rahatlamak için adada sakin bir atmosfer yaratmaktadır.

Tilos Rehberi

Tilos Ege Denizi’nde küçük bir Yunan adasıdır ve Kos ve Rodos arasında Dodecanaese Adaları’nın bir parçasıdır. Tilos geleneksel ve küçük bir balıkçı limanıdır ve en iyi yürünerek keşfedilen ada her yere gidilebilen küçük yol bağlantılarına sahiptir. Tilos’un limanı temel hizmetlere sahip küçük bir limandır.

Chalki limanından Tilos limanına giden Feribotlara Alternatif Bul