Feribot Bileti Arama

Ferries.com.tr web sitesi ile Cherbourg limanından Rosslare limanına giden Feribotları bul

Ferries.com.tr web sitesinde Eurotunnel ile Cherbourg - Rosslare arası Tren biletleri ayırtabilirsiniz.

Ferries.com.tr web sitesi ile ucuz Cherbourg Rosslare Feribotları bileti bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Cherbourg limanından Rosslare limanına olan trenlerin, saat tarifeleri, Cherbourg - Rosslare limanına ücretleri ve Cherbourg - Rosslare limanına olan seferlerin biletlerini nasıl ayırtabileceğiniz dahil tüm bilgileri öğrenmek için lütfen güzergahınızı, (sürücü dahil) yolcu sayısını seçin ve arama butonuna tıklayın.

Eğer farklı bir güzergah tercih ediyorsanız alternatif Cherbourg - Rosslare linklerinden birine tıklayın.

Diğer taraftan mı yolculuk yapıyorsunuz? Öyleyse Rosslare limanından Cherbourg limanına giden Feribotlar sayfamızı ziyaret edin!

Cherbourg Rosslare Feribotları

  • Brittany Ferries
    Haftada 1 1 tane Cherbourg - Rosslare arası Feribot (15sa 29dak)
  • Stena Line
    Haftada 1 1 tane Cherbourg - Rosslare arası Feribot (16sa 0dak)

Cherbourg Rehberi

Cherbourg Fransa’nın kuzey batısında yer alan bir şehirdir. Cherbourg İngiliz feribot limanları Poole ve Portsmouth’un yanında Jersey’e bağlantı sağlayan seferleri ile bir feribot limanıdır. Modern feribot terminalinde yolcular için düzenli seferler ve yerel kısımlara olan iyi erişimi ile nakliye hizmetleri bulunmaktadır. Cherbourg aynı zamanda başlıca bir deniz üssü limanıdır ve HMS Titanic’in Southampton’dan ayrıldıktan sonraki ilk durağı olmuştur.

Rosslare Rehberi

Rosslare, Wexford İdari Bölgesinde hoş bir kıyı şehridir ve İrlanda'nın en büyük ikinci yolcu feribot limanını barındırmaktadır. Liman ve yolcu terminalinde çok çeşitli tesisler ve hizmetler bulunmaktadır ve doğrudan limana giden otobüs ve tren bağlantıları vardır. Dublin ve Kilkenny'den gelen ana karayollarında yolcu terminalini gösteren yeterli trafik levhaları bulunmaktadır.

Cherbourg limanından Rosslare limanına giden Feribotlara Alternatif Bul