Feribot Bileti Arama

Ferries.com.tr web sitesi ile Cork limanından Roscoff limanına giden Feribotları bul

Ferries.com.tr web sitesinde Eurotunnel ile Cork - Roscoff arası Tren biletleri ayırtabilirsiniz.

Ferries.com.tr web sitesi ile ucuz Cork Roscoff Feribotları bileti bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Cork limanından Roscoff limanına olan trenlerin, saat tarifeleri, Cork - Roscoff limanına ücretleri ve Cork - Roscoff limanına olan seferlerin biletlerini nasıl ayırtabileceğiniz dahil tüm bilgileri öğrenmek için lütfen güzergahınızı, (sürücü dahil) yolcu sayısını seçin ve arama butonuna tıklayın.

Eğer farklı bir güzergah tercih ediyorsanız alternatif Cork - Roscoff linklerinden birine tıklayın.

Diğer taraftan mı yolculuk yapıyorsunuz? Öyleyse Roscoff limanından Cork limanına giden Feribotlar sayfamızı ziyaret edin!

Cork Roscoff Feribotları

Cork Rehberi

Cork dünyanın en büyük doğal limanlarından birine sahip, İrlanda’nın güney batı bölgesinde yer alan bir şehirdir. Geçmişte Cork Marshland üzerine kurulmuştu ve tekneler birçok adayı ayıran kanallardan geçebiliyordu. Ana feribot limanı Ringaskiddy adlı küçük bir kasabada yer almaktadır ve şehir merkezine yaklaşık 30 dakikalık uzaklıktadır.

Roscoff Rehberi

Roscoff, Fransa'nın Brittany kıyı şeridinde yer alan ve göz alıcı mimarisi ile resmedilmeye değer küçük bir kasaba olarak bilinmektedir. Eskiden balıkçı kasabası olmasına rağmen, 1970 yılından buyana Roscoff turizm ve ticaret odaklı bir feribot limanı olarak gelişmiştir. Doğrudan limana gelen karayolu ve tren bağlantıları bulunmaktadır ve geçiş yapan yolcular için güzel tesisleri olan bir yolcu terminali vardır.

Cork limanından Roscoff limanına giden Feribotlara Alternatif Bul