Feribot Bileti Arama

Ferries.com.tr web sitesi ile Corralejo limanından Playa Blanca limanına giden Feribotları bul

Ferries.com.tr web sitesinde Eurotunnel ile Corralejo - Playa Blanca arası Tren biletleri ayırtabilirsiniz.

Ferries.com.tr web sitesi ile ucuz Corralejo Playa Blanca Feribotları bileti bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Corralejo limanından Playa Blanca limanına olan trenlerin, saat tarifeleri, Corralejo - Playa Blanca limanına ücretleri ve Corralejo - Playa Blanca limanına olan seferlerin biletlerini nasıl ayırtabileceğiniz dahil tüm bilgileri öğrenmek için lütfen güzergahınızı, (sürücü dahil) yolcu sayısını seçin ve arama butonuna tıklayın.

Eğer farklı bir güzergah tercih ediyorsanız alternatif Corralejo - Playa Blanca linklerinden birine tıklayın.

Diğer taraftan mı yolculuk yapıyorsunuz? Öyleyse Playa Blanca limanından Corralejo limanına giden Feribotlar sayfamızı ziyaret edin!

Corralejo Playa Blanca Feribotları

Corralejo Rehberi

Corralejo Kanarya Adaları’ndan Fuerteventura Adası’nın kuzey noktasında yer alan küçük bir kenttir. Geleneksel bir balıkçı kasabası olan Corralejo Kanarya Adaları’nın en büyük tatil beldelerinden biridir. Şehirde iki feribot limanı ile restoran ve kafelerle dolu bir marina bulunmaktadır. Lanzarote’ye düzenli feribot seferleri bulunmaktadır ve limanlar araç kiralamadan yerel toplu taşıma araçlarına ulaşmaya kadar tüm imkanları sunmaktadır.

Playa Blanca Rehberi

Playa Blanca, Kanarya Adalarında Lanzarote Adasının en güneyinde yer alan bir kasabadır. "Beyaz Plaj" olarak tercüme edilen bölge Adanın en yeni tatil yerlerinden birisidir. Fuerteventura'ya düzenli feribot seferlerinin düzenlendiği yoğun bir liman ve marina bulunmaktadır. Eskiden bir balıkçı köyü olan adada, liman ve marinanın çevresinde çeşitli güzel restoranlar ve kafeler bulunmaktadır.

Corralejo limanından Playa Blanca limanına giden Feribotlara Alternatif Bul