Feribot Bileti Arama

Ferries.com.tr web sitesi ile Diafani limanından Pire limanına giden Feribotları bul

Ferries.com.tr web sitesinde Eurotunnel ile Diafani - Pire arası Tren biletleri ayırtabilirsiniz.

Ferries.com.tr web sitesi ile ucuz Diafani Pire Feribotları bileti bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Diafani limanından Pire limanına olan trenlerin, saat tarifeleri, Diafani - Pire limanına ücretleri ve Diafani - Pire limanına olan seferlerin biletlerini nasıl ayırtabileceğiniz dahil tüm bilgileri öğrenmek için lütfen güzergahınızı, (sürücü dahil) yolcu sayısını seçin ve arama butonuna tıklayın.

Eğer farklı bir güzergah tercih ediyorsanız alternatif Diafani - Pire linklerinden birine tıklayın.

Diğer taraftan mı yolculuk yapıyorsunuz? Öyleyse Pire limanından Diafani limanına giden Feribotlar sayfamızı ziyaret edin!

Diafani Pire Feribotları

  • Anek Lines
    Haftada 2 tane Diafani - Pire arası Feribot (22sa 20dak)

Diafani Rehberi

Diafani Yunanistan’da küçük bir deniz kasabasıdır ve Ege Denizi’ndeki Dodecanese Adaları’nın bir parçasıdır. Diafani’nin yeni limanı 1955 yılında tamamlanmıştır ve büyük yolcu ve araba feribotlarına açılmıştır.

Pire Rehberi

Pire, Yunanistan'ın Attica bölgesinde yer alan bir liman şehridir. Pire, her yıl milyonlarca yolcuya hizmet veren, Yunanistan'ın en yoğun ve Avrupa'nın en büyük limanıdır. Yolcu limanı çok sayıda ziyaretçiyi ağırlayacak muhteşem tesisleri barındırmaktadır ve terminale çok sık olarak direkt tren ve otobüs seferleri yapılmaktadır.

Diafani limanından Pire limanına giden Feribotlara Alternatif Bul