Feribot Bileti Arama

Ferries.com.tr web sitesi ile Donoussa limanından Astypalea limanına giden Feribotları bul

Ferries.com.tr web sitesinde Eurotunnel ile Donoussa - Astypalea arası Tren biletleri ayırtabilirsiniz.

Ferries.com.tr web sitesi ile ucuz Donoussa Astypalea Feribotları bileti bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Donoussa limanından Astypalea limanına olan trenlerin, saat tarifeleri, Donoussa - Astypalea limanına ücretleri ve Donoussa - Astypalea limanına olan seferlerin biletlerini nasıl ayırtabileceğiniz dahil tüm bilgileri öğrenmek için lütfen güzergahınızı, (sürücü dahil) yolcu sayısını seçin ve arama butonuna tıklayın.

Eğer farklı bir güzergah tercih ediyorsanız alternatif Donoussa - Astypalea linklerinden birine tıklayın.

Diğer taraftan mı yolculuk yapıyorsunuz? Öyleyse Astypalea limanından Donoussa limanına giden Feribotlar sayfamızı ziyaret edin!

Donoussa Astypalea Feribotları

Donoussa Rehberi

Donusa (Hacılar Adası) Kiklad Adaları’ndan biridir ve Kiklad’ın en doğu noktasında en az nüfusa sahip olan adadır. Adada ufak imkanlara sahip küçük bir liman vardır ancak yakındaki kasabada birkaç mağaza ve restoran bulunmaktadır. Adanın küçük olması nedeniyle herhangi bir toplu taşıma aracı bulunmamaktadır.

Astypalea Rehberi

Astypalea Ege’nin güneydoğusunda bulunan Oniki Ada’nın bir parçasıdır. Kelebeğe benzeyen şekliyle bu küçük ada “zaman içinde kaybolmuş” olarak tanımlanmaktadır ve yerel insanlar tarafından “Tanrıların kıyısı” olarak bilinmektedir. Atina’dan ve çevredeki adalardan düzenli feribot seferleri bulunmaktadır ve Astypalea’ya geldiğinizde araba ve motosiklet kiralama olanaklarının yanı sıra toplu ulaşıma erişim de kolaydır.

Donoussa limanından Astypalea limanına giden Feribotlara Alternatif Bul