Feribot Bileti Arama

Ferries.com.tr web sitesi ile Donoussa limanından Pire limanına giden Feribotları bul

Ferries.com.tr web sitesinde Eurotunnel ile Donoussa - Pire arası Tren biletleri ayırtabilirsiniz.

Ferries.com.tr web sitesi ile ucuz Donoussa Pire Feribotları bileti bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Donoussa limanından Pire limanına olan trenlerin, saat tarifeleri, Donoussa - Pire limanına ücretleri ve Donoussa - Pire limanına olan seferlerin biletlerini nasıl ayırtabileceğiniz dahil tüm bilgileri öğrenmek için lütfen güzergahınızı, (sürücü dahil) yolcu sayısını seçin ve arama butonuna tıklayın.

Eğer farklı bir güzergah tercih ediyorsanız alternatif Donoussa - Pire linklerinden birine tıklayın.

Diğer taraftan mı yolculuk yapıyorsunuz? Öyleyse Pire limanından Donoussa limanına giden Feribotlar sayfamızı ziyaret edin!

Donoussa Pire Feribotları

Donoussa Rehberi

Donusa (Hacılar Adası) Kiklad Adaları’ndan biridir ve Kiklad’ın en doğu noktasında en az nüfusa sahip olan adadır. Adada ufak imkanlara sahip küçük bir liman vardır ancak yakındaki kasabada birkaç mağaza ve restoran bulunmaktadır. Adanın küçük olması nedeniyle herhangi bir toplu taşıma aracı bulunmamaktadır.

Pire Rehberi

Pire, Yunanistan'ın Attica bölgesinde yer alan bir liman şehridir. Pire, her yıl milyonlarca yolcuya hizmet veren, Yunanistan'ın en yoğun ve Avrupa'nın en büyük limanıdır. Yolcu limanı çok sayıda ziyaretçiyi ağırlayacak muhteşem tesisleri barındırmaktadır ve terminale çok sık olarak direkt tren ve otobüs seferleri yapılmaktadır.

Donoussa limanından Pire limanına giden Feribotlara Alternatif Bul