Feribot Bileti Arama

Ferries.com.tr web sitesi ile Ermioni limanından Porto Heli limanına giden Feribotları bul

Ferries.com.tr web sitesinde Eurotunnel ile Ermioni - Porto Heli arası Tren biletleri ayırtabilirsiniz.

Ferries.com.tr web sitesi ile ucuz Ermioni Porto Heli Feribotları bileti bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Ermioni limanından Porto Heli limanına olan trenlerin, saat tarifeleri, Ermioni - Porto Heli limanına ücretleri ve Ermioni - Porto Heli limanına olan seferlerin biletlerini nasıl ayırtabileceğiniz dahil tüm bilgileri öğrenmek için lütfen güzergahınızı, (sürücü dahil) yolcu sayısını seçin ve arama butonuna tıklayın.

Eğer farklı bir güzergah tercih ediyorsanız alternatif Ermioni - Porto Heli linklerinden birine tıklayın.

Diğer taraftan mı yolculuk yapıyorsunuz? Öyleyse Porto Heli limanından Ermioni limanına giden Feribotlar sayfamızı ziyaret edin!

Ermioni Porto Heli Feribotları

  • Hellenic Seaways
    Günde 3 tane Ermioni - Porto Heli arası Feribot (0sa 40dak)

Ermioni Rehberi

Ermioni Yunanistan’da küçük bir şehirdir ve Argolis’in eski ilçesidir. Atina’ya yaklaşık iki buçuk saatlik bir mesafede yer alan küçük bir liman şehridir. Limania’nın küçük limanı yolcular için restoran, banka ve eczane dahil tüm imkanlarla donatılmış ana limandır ve yerel toplu taşıma araçlarına ulaşımın yanında bu küçük kenti keşfetmek için tavsiye edilen araç kiralama servislerine de sahiptir. Limanda ihtiyaç duyulan her türlü imkan bulunmaktadır.

Porto Heli Rehberi

Porto Heli etrafı temiz sularla, antik kalıntılarla ve bir sürü nefes kesen plajlarla çevrili bir yerdir. Yaz ayları süresince kıyı şeridi ideal hava koşulları nedeniyle yatların akınına uğramaktadır.

Ermioni limanından Porto Heli limanına giden Feribotlara Alternatif Bul