Feribot Bileti Arama

Ferries.com.tr web sitesi ile Evdilos limanından Pire limanına giden Feribotları bul

Ferries.com.tr web sitesinde Eurotunnel ile Evdilos - Pire arası Tren biletleri ayırtabilirsiniz.

Ferries.com.tr web sitesi ile ucuz Evdilos Pire Feribotları bileti bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Evdilos limanından Pire limanına olan trenlerin, saat tarifeleri, Evdilos - Pire limanına ücretleri ve Evdilos - Pire limanına olan seferlerin biletlerini nasıl ayırtabileceğiniz dahil tüm bilgileri öğrenmek için lütfen güzergahınızı, (sürücü dahil) yolcu sayısını seçin ve arama butonuna tıklayın.

Eğer farklı bir güzergah tercih ediyorsanız alternatif Evdilos - Pire linklerinden birine tıklayın.

Diğer taraftan mı yolculuk yapıyorsunuz? Öyleyse Pire limanından Evdilos limanına giden Feribotlar sayfamızı ziyaret edin!

Evdilos Pire Feribotları

Evdilos Rehberi

Evdilos Yunanistan’da, İkaria Adası’nın merkezinde bulunan bir kasabadır. Bu sessiz ve geleneksel Yunan kasabasında geleneksel binalar ve ufak yollarla çevrili küçük ve resimsi bir liman bulunmaktadır. Otobüs seferleri sınırlı olduğu için limandan arabalı feribot ile veya yürüyerek bir yolcu olarak ayrıldığınızda kasabayı en iyi araba ile keşfedebilirsiniz. Kasabaya el değmemiş hissi veren plajlar bembeyaz kum ve masmavi deniz sunmaktadır.

Pire Rehberi

Pire, Yunanistan'ın Attica bölgesinde yer alan bir liman şehridir. Pire, her yıl milyonlarca yolcuya hizmet veren, Yunanistan'ın en yoğun ve Avrupa'nın en büyük limanıdır. Yolcu limanı çok sayıda ziyaretçiyi ağırlayacak muhteşem tesisleri barındırmaktadır ve terminale çok sık olarak direkt tren ve otobüs seferleri yapılmaktadır.

Evdilos limanından Pire limanına giden Feribotlara Alternatif Bul